Rosnąca popularność Phasmophobii przynosi pewne zmiany w grze

Rosnąca popularność Phasmophobii przynosi pewne zmiany w grze

Mimo, że gra nadal jest w fazie Wczesnego Dostępu na Steam, Phasmophobia przyciągnęła uwagę sporej liczby graczy. W tym asymetrycznym, kooperacyjnym horrorze psychologicznym, czterech graczy wciela się w niezwykłą grupę badaczy. Muszą oni zbadać lokalizację i poszukać dowodów na aktywność paranormalną, wyposażeni w różnego rodzaju narzędzia, do polowania na duchy. Dzięki 10 różnym rodzajom duchów, z których każdy posiada unikalne cechy i możliwości, Phasmophobia oferuje graczom dość wciągające doświadczenie. Co więcej, w grę można grać także w VR i posiada ona crossplay, pozwalający graczom VR i nie VR na wspólną grę. Będą oni musieli skoordynować swoje wysiłki, aby polować na duchy.

 

 

Phasmophobia pierwotnie miała być raczej niewielką grą, ale jej rosnąca popularność zmusiła dewelopera Kinetic Games do zmiany niektórych planów dotyczących wydania gry. DKnighter, jedyny członek studia, wyjaśnił to w wywiadzie z IGN:

„Planowałem, że w dniu premiery pojemność serwera osiągnie maksymalnie 500 graczy i stamtąd spadnie, a także chciałem tylko zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc robić więcej gier. Teraz gra ma ponad 2 miliony sprzedaży, ze szczytem graczy na poziomie około 90 tys. Jednak ze względu na popularność gry oczekiwania wszystkich wzrosły, więc będę musiał ponownie przemyśleć moje plany dotyczące przyszłości gry ”.

Phasmophobia znalazła się wśród najlepiej sprzedających się gier na Steam, a dodatkowy wysiłek włożony przez dewelopera w grę, przełoży się na dodatkowy czas na Early Access. Jeśli jesteś fanem gatunku horror i chcesz przeżyć bardzo interesujące doświadczenie polowania na duchy, którym możesz podzielić się z innymi ludźmi, Phasmophobia może być dla Ciebie idealną grą. Aby znaleźć najlepszą cenę,wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę w dowolnym momencie.

23.15zł
Phasmophobia
Phasmophobia
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare