Rocket League przejdzie na model free to play

Rocket League przejdzie na model free to play

Kiedy w zeszłym roku Epic Games zakupiło Psyonix, wszyscy spodziewali się zmian w popularnej samochodowej grze wideo o piłce nożnej, dzięki której studio znalazło się na topie. Rocket League ma dość szeroką bazę fanów i jest na Steamie od dłuższego czasu, ale wszystko ma się zmienić. Gra opuszcza swój obecny model biznesowy, aby stać się darmową grą tego lata, a także przestanie być dostępna na platformie gier Valve. Później jest to coś, co było już nieco oczekiwane przez graczy, ale jeśli jesteś zapalonym graczem Rocket League nie musisz się o to martwić, ponieważ będziesz mógł kontynuować grę na Steam. Gra nie będzie dostępna do pobrania na Steam dla nowych graczy, gdy zostanie wydana na EGS.

 

 

Gdy gra Rocket League będzie już darmowa,

będzie również dostępna w Epic Games Store na PC. Wersja gry będzie taka sama jak ta, którą można znaleźć na innych platformach, ale będzie zawierała funkcję cross-play pomiędzy wszystkimi platformami, w tym Epic Games Store i Steam. Jeśli gra była wcześniej własnością użytkownika, nadal będzie on mógł w nią grać z pełną obsługą na dowolnej dostępnej platformie i będzie mógł ją bez problemu aktualizować. Jako bonus, jeśli grasz w Rocket League od teraz do dnia, w którym zostanie ona udostępniona za darmo, otrzymasz status Legacy oraz kilka dodatkowych nagród, w tym:

  • Wszystkie DLC Rocket League wydane przed darmową rozgrywką

  • Tytuł "Est. 20XX", który pokazuje pierwszy rok, w którym grałeś w Rocket League

  • 200+ Zwykłe przedmioty ulepszone do jakości "Legacy"

  • Złoty Cosmos Boost

  • Koła Dieci-Oro 

  • baner Huntress Player

Oczywiście zachowasz także cały swój inwentarz i wszystko, co odblokowałeś, na swoim koncie w Rocket League.

Zmiana ta przyniesie także pewne ulepszenia w Rocket League, w tym udoskonalone menu główne, ulepszone Turnieje i Wyzwania oraz nowy cross-platformowy progres dla wszystkich graczy.

Jeśli nie jesteś fanem Epic Games Store i chcesz grać w Rocket League na Steamie, powinieneś jak najszybciej go zakupić, aby móc kontynuować grę na platformie Valve, gdy gra będzie już darmowa. W przeciwnym razie zalecamy, aby poczekać na zmianę, jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Rocket League.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare