K4G BG 4 EN
 
 

Robocop: Rogue City wciąż się opóźnia

Robocop: Rogue City wciąż się opóźnia

Być może nie będzie to wielkim zaskoczeniem dla fanów cybernetycznego gliniarza, którzy czekali na jego nową przygodę, ale Teyon Games ponownie opóźniło premierę Robocop: Rogue City. Zapowiedziana po raz pierwszy w lipcu 2022 roku nowa gra wideo będzie śledzić przygody kultowego policjanta, który walczy o sprawiedliwość na ulicach Detroit. Nowi przestępcy i zupełnie nowa historia z udziałem po części człowieka, po części maszyny, bohatera jednego z legendarnych filmów akcji z lat 80-tych, która ucieszy fanów klasyki.

Jeszcze kilka miesięcy

Wydawca Nacon był obecny na ostatnich targach Gamescom 2023, gdzie fani wykazali duże zainteresowanie grą. Pierwotna data premiery Robocop: Rogue City była planowana na 23 września, ale Nacon mówi o premierze 2 listopada w publikacji za pośrednictwem Twittera.

 

 

Nie ma oficjalnego oświadczenia na temat przyczyn tego opóźnienia, ale możemy założyć, że gra wymaga dalszych szlifów, zanim będzie wystarczająco akceptowalna, aby ją wydać. Na szczęście Nacon zostawił nam spektakularny film z Robocop: Rogue City, który z pewnością przypadnie do gustu fanom gliniarza. Przedstawia on legendarnego cyborga Alexa Murphy'ego walczącego z przestępcami wraz ze swoją partnerką Anne Lewis. Materiał przypomina oryginalny film z 1987 roku i pokazuje ekscytujące sekwencje rozgrywki, w których Robocop neutralizuje szereg zagrożeń. Można również rzucić okiem na ED-209, nieporęcznego robota, który miał zastąpić Robocopa jako ostateczny organ ścigania i ostatecznie próbował go zniszczyć.

 

 

Robocop: Rogue City będzie dostępny na PC, Xbox Series i PlayStation 5. Najlepsze ceny na zakup kodu Robocop: Rogue City dostępne są dzięki naszej porównywarce, choć nie możemy zagwarantować, że Nacon nie opóźni premiery gry po raz kolejny.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare