Instant Gaming EU
 
 

Robocop: Rogue City nie pojawi się na Switchu

Robocop: Rogue City nie pojawi się na Switchu

Nowy rozdział w historii najsłynniejszego cybernetycznego gliniarza został dotknięty nieoczekiwanymi problemami zaledwie tydzień przed premierą. Choć Robocop: Rogue City nie miało być dostępne na Nintendo Switch 2 listopada, wszyscy fani Alexa Murphy'ego spodziewali się, że gra trafi na hybrydową konsolę Nintendo nieco później. Niestety, deweloper Teyon potwierdził, że tak się nie stanie w niedawnym oświadczeniu.

"W tej chwili nie mamy żadnych planów dotyczących wydania na Nintendo Switch".

Niestety, użytkownicy Nintendo Switch będą musieli rozejrzeć się za innymi platformami, jeśli chcą zanurzyć się w nowej przygodzie FPS z Robocopem w roli głównej.

Dość wyczekiwany powrót

Robocop: Rogue City zaskoczył fanów kultowego bohatera z filmu z lat 80. swoją ekscytującą rozgrywką. Akcja gry rozgrywa się w Detroit, pomiędzy wydarzeniami z Robocop 2 i Robocop 3, i zawiera zupełnie nową historię, która podąża za Robocopem, badając mroczny projekt, który zagraża bezpieczeństwu obywateli. Robocop: Rogue City oddaje do dyspozycji gracza ponad 20 różnych rodzajów broni do neutralizacji wszelkiego rodzaju zagrożeń podczas patrolowania ulic. Dzięki Peterowi Wellerowi, oryginalnemu aktorowi z filmów, który powrócił, by podkładać głos chromowanemu gliniarzowi, fani zanurzą się w ekscytującą przygodę FPS, która wygląda dość spektakularnie w opublikowanym do tej pory materiale filmowym.

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem filmów o Robocopie, Robocop: Rogue City oferuje ekscytujące doświadczenie, które łączy akcję z dobrą historią osadzoną na pełnych przestępczości ulicach Detroit. Do ciebie należy egzekwowanie prawa zgodnie z własnym poczuciem sprawiedliwości, ale pamiętaj, że najlepszym narzędziem do zakupu taniego Robocop: Rogue City jest nie kto inny jak nasza porównywarka.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare