Resident Evil Resistance jutro przywita nowego Masterminda

Resident Evil Resistance jutro przywita nowego Masterminda

Resident Evil Resistance, który jest trybem wieloosobowym gry Resident Evil 3, został wydany w tym samym czasie, co gra podstawowa, a teraz otrzymuje nową zawartość. Capcom obiecał to jakiś czas temu, a także przedstawił mapę działań na kolejne miesiące po wydaniu. Doświadczyliśmy już treści dodanych w pierwszej części tego planu, a mianowicie Jill Valentine, bohaterki solowej kampanii Resident Evil 3, która dołączyła do obozu ocalałych 17 kwietnia. Kilka dni później wprowadzono aktualizację, która przyniosła dostosowania do dobierania graczy i codziennych misji, a także zaoferował graczom 10 boosterów RP, aby zarobić więcej waluty w grze.

 

Ale jak wiadomo Resident Evil Resistance to asymetryczna gra wieloosobowa, w której możesz grać jako ocalały lub makiaweliczny Mastermind. Jeden z nich jest dodawany do gry. Powiedziano nam o jego tożsamości, kiedy Jill Valentine dołączyła do grona ocalałych i nie jest to nikt inny jak Nicholai Ginovaef, kolejna postać z kampanii solo. Niewiele wiadomo o nim, poza tym, że może kontrolować broń biologiczną, być może Nemezis, ale nic nie zostało potwierdzone na ten temat. To, co się właśnie wydarzyło, to potwierdzenie, że nowy Mastermind będzie dostępny w grze, i będzie to jutro. Wiadomości zostały ogłoszone za pośrednictwem konta Twittera gry, nie podając więcej informacji na temat jego słynnej specjalnej zdolności. W każdym razie nie zajmie to zbyt długo by się dowiedzieć.

 

 

Pamiętaj, że nowy Mastermind, podobnie jak Jill Valentine, zostanie dodany za darmo do Resident Evil Resistance dla wszystkich graczy. Jeśli jeszcze nie masz tej gry, możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby uzyskać Resident Evil 3 w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare