Kinguin advent rest
 
 

Jill Valentine dołącza do ocalałych w Resident Evil: Resistance

Jill Valentine dołącza do ocalałych w Resident Evil: Resistance

Oczywiście seria Resident Evil jest ostatnio gorącym tematem w wiadomościach. Trzeba powiedzieć, że franczyza utrzymała swoją popularność dość wysoko przez lata. Pierwsza odsłona serii została wydana w 1996 roku, a następnie wiele innych gier, a także adaptacje filmowe i inne produkty. Dzięki nim pokolenie powiększyło się po eskapadach, które objęły Umbrella Corporation.

Nic więc dziwnego, że Capcom wywołuje nostalgię u doświadczonych graczy, dokonując przeróbek, które pozwalają młodszym graczom odkrywać kultowe odcinki serii z nowoczesną grafiką. Po najnowszej wersji Resident Evil 2, remakeu Resident Evil 3, który został wydany 3 kwietnia, obecnie cieszy się dużym powodzeniem. Zaletą tego drugiego jest to, że oprócz oferowania kampanii dla jednego gracza, posiada on również tryb wieloosobowy Resident Evil Resistance.

 


Zgodnie z obietnicą Capcom, Resident Evil Resistance ujawnia dziś dodatkowe treści. Dzięki bezpłatnej aktualizacji dostępnej dla wszystkich, Jill Valentine będzie teraz dostępna jako ocalała. To nie jest żadna niespodzianka, odkąd Capcom już to ogłosił. Z drugiej strony wiemy już, która postać pojawi się w przyszłym miesiącu w grze. Nicholai Ginovaef dołączy do grupy Masterminds dostępnych w Resident Evil: Resistance. Informacje te zostały ujawnione przez Al Yang, dyrektora gry Resident Evil: Resistance. Wyjaśnił także, że Giovanefowi będzie towarzyszyć „super tajna broń biologiczna, której nikt nie może zgadnąć” ... Mamy mały pomysł i chociaż wszystko wskazuje na Nemezis, będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby się dowiedzieć co to jest. Jeśli chodzi o resztę planu, nie mamy żadnych nowych wskazówek, które mogłyby wskazywać, jakie nowości zostaną wprowadzone w czerwcu, ponieważ wszystko wydaje się być „w budowie”.

Jedno jest pewne: w każdym razie, jeśli nie posiadasz Resident Evil 3 Remake, znajdziesz najlepsze ceny na naszym komparatorze.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare