You are here
We also support
 
 
 
 

Jill Valentine dołącza do ocalałych w Resident Evil: Resistance

Jill Valentine dołącza do ocalałych w Resident Evil: Resistance
20 kwi 2020, 12:20

Oczywiście seria Resident Evil jest ostatnio gorącym tematem w wiadomościach. Trzeba powiedzieć, że franczyza utrzymała swoją popularność dość wysoko przez lata. Pierwsza odsłona serii została wydana w 1996 roku, a następnie wiele innych gier, a także adaptacje filmowe i inne produkty. Dzięki nim pokolenie powiększyło się po eskapadach, które objęły Umbrella Corporation.

Nic więc dziwnego, że Capcom wywołuje nostalgię u doświadczonych graczy, dokonując przeróbek, które pozwalają młodszym graczom odkrywać kultowe odcinki serii z nowoczesną grafiką. Po najnowszej wersji Resident Evil 2, remakeu Resident Evil 3, który został wydany 3 kwietnia, obecnie cieszy się dużym powodzeniem. Zaletą tego drugiego jest to, że oprócz oferowania kampanii dla jednego gracza, posiada on również tryb wieloosobowy Resident Evil Resistance.

 


Zgodnie z obietnicą Capcom, Resident Evil Resistance ujawnia dziś dodatkowe treści. Dzięki bezpłatnej aktualizacji dostępnej dla wszystkich, Jill Valentine będzie teraz dostępna jako ocalała. To nie jest żadna niespodzianka, odkąd Capcom już to ogłosił. Z drugiej strony wiemy już, która postać pojawi się w przyszłym miesiącu w grze. Nicholai Ginovaef dołączy do grupy Masterminds dostępnych w Resident Evil: Resistance. Informacje te zostały ujawnione przez Al Yang, dyrektora gry Resident Evil: Resistance. Wyjaśnił także, że Giovanefowi będzie towarzyszyć „super tajna broń biologiczna, której nikt nie może zgadnąć” ... Mamy mały pomysł i chociaż wszystko wskazuje na Nemezis, będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby się dowiedzieć co to jest. Jeśli chodzi o resztę planu, nie mamy żadnych nowych wskazówek, które mogłyby wskazywać, jakie nowości zostaną wprowadzone w czerwcu, ponieważ wszystko wydaje się być „w budowie”.

Jedno jest pewne: w każdym razie, jeśli nie posiadasz Resident Evil 3 Remake, znajdziesz najlepsze ceny na naszym komparatorze.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare