Remake Destroy All Humans! dostał datę premiery

Remake Destroy All Humans! dostał datę premiery

Wydany w 2002 roku na Playstation 2 i Xbox, Destroy All Humans! to stosunkowo wyjątkowa gra. Chociaż rozgrywka nie jest niczym rewolucyjnym, ustawienie i scenariusz gry są na wagę złota. Gra zyskała kontynuację wraz z dwoma innymi odcinkami, ale seria została zatrzymana przez lata. Myśleliśmy również, że Destroy All Humans! został ostatecznie pochowany po zamknięciu THQ, które posiadało do niego prawa. Ale zostały zakupione przez Nordic Games, obecnie znany jako THQ Nordic.

Całkowicie niecodzienna seria nie jest martwa, a remake pierwszej części ogłoszono w czerwcu 2019 roku. Nie widzieliśmy żadnych nowych zdjęć gry i od tego czasu nie opublikowano żadnych informacji na jej temat. Przynajmniej do wczoraj, kiedy THQ Nordic wydało nowy zwiastun, który ujawnia nawet datę premiery gry. Według tej informacji Destroy All Humans! będzie dostępny na PC, PS4 i Xbox One 28 lipca 2020 r.Jeśli nie znasz tej serii, Destroy All Humans! ma miejsce w latach 50. XX wieku, gdzie wcielasz się w postać Crypto-137, kosmitę Furon wysłanego na Ziemię, w celu uratowania jednego z jego towarzyszy pojmanych przez armię amerykańską. Towarzyszy mu jego przełożony, Orthopox-13, który chce przeprowadzać eksperymenty na ludzkim pniu mózgu.

Pod względem rozgrywki Destroy All Humans!to trzecioosobowa strzelanka z pięcioma otwartymi światami, w których musisz ukończyć różne misje, aby przejść przez historię. Będziesz miał do dyspozycji różnorodną broń, ale także moce psychiczne i oczywiście latający spodek. Ma również system podobny do gier GTA, im więcej chaosu wywołujesz, tym bardziej będziesz ścigany przez ludzkie władze. Ale to, co sprawiło, że Destroy All Humans! jest sławny, to jego karykaturalny aspekt, w szczególności w odniesieniu do zimnej wojny i komunistycznego zagrożenia ZSRR, a nawet sprawy w Roswell i filmów, które zostały przez nią zainspirowane.

Jeśli podobały Ci się filmy takie jak Mars Attacks czy Paul, to Destroy All Humans! prawdopodobnie będzie dla grą dla Ciebie. Oczywiście można go uzyskać w najlepszej cenie na naszym komparatorze.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare