Destroy All Humans! pokazuje swoją rozgrywkę w interaktywnym zwiastunie

Destroy All Humans! pokazuje swoją rozgrywkę w interaktywnym zwiastunie
1 lip 2020, 14:55

Oryginalny Destroy All Humans! został wydany w 2005 roku jako parodia, która odtworzyła styl życia i kulturę Stanów Zjednoczonych w 1959 roku z humorystycznym odcieniem. Gra śledziła przygody obcego z planety Furon, który przybył na Ziemię w celu zebrania DNA od ludzi. Czyniąc to oczywiście wymaga eksterminacji wielu z nich w ten czy inny sposób, a Destroy All Humans! daje możliwość, aby to zrobić w kilku miejscach, jak historia w grze postępuje. Gra miała bardzo dobre przyjęcie i teraz THQ Nordic ma zamiar wydać nową wersję Destroy All Humans! która przenosi rozgrywkę na nowy poziom, z nowymi funkcjami. 

 

 

Premiera Destroy All Humans! planowana jest na 28 lipca na komputerach PC, Xbox One i PlayStation 4, ale już teraz można posmakować rozgrywki w grze dzięki nowemu interaktywnemu filmowi wideo, który został właśnie opublikowany przez THQ Nordic. Będziesz mógł wybrać jedną z kilku opcji w miarę rozwoju historii i odkryć, co stanie się z Crypto, gdy będzie on kontynuował swój obowiązek zbierania ludzkiego DNA. Oczywiście Furon będzie miał do dyspozycji wiele różnych rodzajów broni, aby pozbyć się tych, którzy chcą zakłócić jego pracę, a także będzie mógł korzystać z urządzeń kamuflażu, a nawet z latającego spodka.

 

 

Destroy All Humans! nie jest grą pretensjonalną i wygląda na to, że będzie oferować mnóstwo zabawy graczom, którzy chcą dobrze się bawić niszcząc ludzi i pozbywając się brzydkich żołnierzy. Jeśli lubisz filmy takie jak Mars Attacks, grałeś w poprzednią grę lub po prostu musisz się trochę zabawić, Destroy All Humans!może być idealną grą dla Ciebie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare