Rayman Legends za darmo przez określony czas

Rayman Legends za darmo przez określony czas

  

Jedna z najbardziej zabawnych i rozrywkowych platformówek wszech czasów, teraz może być Twoja za darmo. Ubisoft postanowił przekazaćRaymana Legends za darmo wszystkim graczom, którzy chcą go zdobyć. Jeśli chcesz otrzymać swoją kopię, wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić Uplay i zalogować się na swoje konto lub zarejestrować się i przystąpić do odebrania. Gdy to zrobisz gra będzie Twoja na zawsze. Pamiętaj, że ta oferta będzie dostępna tylko przez ograniczony czas, więc jeśli chcesz pomóc Raymanowi, Robloxowi i Małakom, masz czas do 4 kwietnia, aby otrzymać bezpłatną kopię. Ta promocja jest częścią inicjatyw zapoczątkowanych przez francuską firmę, mających na celu rozrywkę dla osób pozostających w domu z powodu obecnego kryzysu.

    „Zebraliśmy miesięczną serię ofert, wersji próbnych i rabatów, aby pomóc każdemu, kto przestrzega wskazówek urzędów ochrony zdrowia - pozostającym w domu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sposobu na pozostanie aktywnym, kontaktu z przyjaciółmi na odległość, czy po prostu bawić się dobrze, chcemy pomóc”.

 

 

Rayman Legends to kontynuacja gry platformowej 3D Rayman Origins. Po tym, jak przeżył ogromną eksplozję w poprzedniej grze, zły czarownik podzielił się na pięć „Mrocznych Małaków”, którzy wraz z koszmarami Śniącego Bańki porwali 10 księżniczek tej krainy. Rayman w towarzystwie Robloxa i Małaków podejmie misję uratowania ich i przywrócenia światu do poprzedniego stanu.

Gra oferuje graczom świetną mieszankę zabawy i wyzwań. Z rozgrywką podobną do Rayman Origins, będziesz w stanie kontrolować Raymana i jego przyjaciół, ale także Barbarę i inne księżniczki na niektórych poziomach po tym, jak uda Ci się je uratować. W miarę przechodzenia przez różne poziomy i zbierania Lumów, wykonasz wyzwania, aby podnieść swój „poziom czaderskości”, który znajdzie odzwierciedlenie w tabeli wyników.

Rayman Legends był już dostępny w zeszłym roku za darmo w Epic Games Store, ale jeśli przegapiłeś tę okazję, nie wahaj się i zgarnij darmową kopię przed końcem promocji.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare