Przetrwanie uprowadzenia przez kosmitów - horror Greyhill Incident - premiera w czerwcu

Przetrwanie uprowadzenia przez kosmitów - horror Greyhill Incident - premiera w czerwcu

W Greyhill Incident, survival horrorze od Refugium Games, w którym zmierzysz się z wrogimi kosmitami najeżdżającymi miasteczko w latach 90-tych, twoje bliskie spotkania z trzecim rodzajem istot nie będą serdeczne. Gra Greyhill Incident ukaże się 9 czerwca na PC i konsole PlayStation. Obejrzyj zwiastun premierowy już teraz:

 

 

Strzeż się małych szarych ludzików

Czerpiąc oczywistą inspirację z filmu M. Nighta Shyamalana Znaki - wrazz bratem noszącym kapelusz z folii aluminiowej - Greyhill Incident wygląda również trochę jak Outlast ze swoim fabularnym horrorem, mrocznym otoczeniem i licznymi ukrytymi antagonistami prześladującymi cię w nocy. Wcielamy się w Ryana Bakera, mieszkańca miasteczka uzbrojonego jedynie w kij, rewolwer z kilkoma nabojami i swój spryt. To będzie musiało wystarczyć, aby uratować rodzinne miasto Greyhill przed kosmitami. Problem polega na tym, że mieszkańcy niechętnie zgłaszają porwania przez kosmitów na policję z obawy przed ośmieszeniem, więc to od ciebie zależy, czy ich uratujesz. Możesz użyć skradania, aby przemknąć obok kosmitów, a jeśli to zawiedzie, rozwalić im głowy kijem. Musisz także zbierać zapasy, pomagać sąsiadom, rozwiązywać różne zagadki i dotrzeć do sedna tego, co wydaje się być rządowym spiskiem.

Jak dotąd był to świetny rok dla gier z gatunku survival horror, biorąc pod uwagę sukces remake'u Dead Space, remake'u Resident Evil 4 i nadchodzącego remake'u Silent Hill 2. Wciąż jednak są to tylko przeróbki istniejących gier. Gatunek ten potrzebuje nowej krwi, więc miejmy nadzieję, że Greyhill Incident i nadchodząca Amnesia: The Bunker wprowadzą do niego trochę tak potrzebnej oryginalności. Zobaczymy, czy sprostają oczekiwaniom stawianym przez poprzednie gry.

Greyhill Incident ukaże się 9 czerwca na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Zamów klucz Greyhill Incident na PS5 w przedsprzedaży z naszej porównywarki już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare