Instant Gaming EU
 
 

Premiera Baldur's Gate III została opóźniona

Premiera Baldur's Gate III została opóźniona

Biorąc pod uwagę całą sytuację w tym roku, powinniśmy już przyzwyczaić się do wiadomości o przesunięciu terminu premiery gier wideo, ale kiedy mówimy o jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów w ostatnich latach, okazuje się to dość rozczarowujące. Baldur's Gate III miał być możliwy do rozegrania w sierpniu tego roku. Nawet jeśli nie miała to być ostateczna wersja gry i miała być dostępna tylko na stronie Early Access, legiony fanów franczyzy i gier fabularnych niecierpliwie czekały na premierę gry, by móc ponownie zagłębić się w świat Forgotten Realms. Wszystko szło dobrze, a materiał filmowy z dotychczas wydanej gry przyczynił się do gwałtownego wzrostu oczekiwań fanów, ale nagle Larian ogłosił wczoraj, że gra nie będzie dostępna w tym miesiącu.

 

Good news and bad news. BG3 won’t hit August, but it’s just around the corner. We’ll be announcing the release date, as well as big news on the Panel From Hell alongside @geoffkeighley, @LarAtLarian and the Larian crew. Tune in Aug 18th. https://t.co/S1RlVpJ8yw pic.twitter.com/NCkrnHHpH0

— Larian Studios (@larianstudios) August 4, 2020

 

Chociaż jest to ogromne rozczarowanie, dobrą stroną wiadomości jest to, że oficjalny Tweet z Larian Studios potwierdza, że wydanie Baldur's Gate III jest tuż za rogiem i że będziemy mieli więcej wiadomości na ten temat w ciągu zaledwie kilku tygodni. Nie możemy przegapić Panel From Hell 18 sierpnia, jeśli chcemy się dowiedzieć, co naprawdę dzieje się z Baldur's Gate III i kiedy będziemy mogli go zagrać. Transmisję na żywo będzie można oglądać na oficjalnej stronie Baldur's Gate III i rozpocznie się ona o 10 rano PT.

Jeśli nie jesteś fanem Baldur's Gate możesz się zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi, ale możemy Ci zagwarantować, że Baldur's Gate III będzie prawdopodobnie jedną z najważniejszych gier fabularnych wszech czasów. To nie tylko ze względu na znaczenie poprzednich gier z tej serii, ale również z powodu imponujących funkcji, które można oglądać w filmach z rozgrywek, które zostały opublikowane do tej pory. Niezależnie od tego, czy jesteś starym fanem Baldur's Gate, czy nie, w naszej porównywarce znajdziesz najlepszą cenę, aby kupić Baldur's Gate III.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare