Powiązanie między The Callisto Protocol a PUBG będzie subtelne

Powiązanie między The Callisto Protocol a PUBG będzie subtelne

Ogłoszony w zeszłym miesiącu na Games Awards, The Callisto Protocol wywołał falę zainteresowania wśród graczy grających w horrory, zwłaszcza fanów Dead Space. Rzeczywiście, twórcą The Callisto Protocol nie jest nikt inny jak Glen Schofield, któremu zawdzięczamy słynną serię survival horror. Nawet jeśli nie mamy w programie Dead Space 4, to w 2022 roku czeka nas kolejna gra tego samego rodzaju.

Będziemy musieli być cierpliwi. The Callisto Protocol nie zostanie wydany w tym roku, jeśli wszystko pójdzie dobrze, ponieważ opóźnienia nie są w dzisiejszych czasach rzadkością. Ale z drugiej strony, jest mnóstwo czasu, aby dowiedzieć się więcej o grze do tego czasu. Chociaż do tej pory nie ujawniono zbyt wiele, jedną z rzeczy, które przykuły naszą uwagę jest fakt, że The Callisto Protocol będzie miał miejsce w tym samym wszechświecie co PUBG. Wiedząc, że gra odbywa się na Callisto, księżycu Jowisza i 300 lat po PUBG, zastanawialiśmy się, co te dwie gry mogą mieć ze sobą wspólnego, oczywiście poza faktem, że studio Striking Distance pracuje nad obiema grami. Glen Schofield wypowiadał się na ten temat ostatnio na łamach Gamesradar.

"Pomagamy teraz PUBG Corp jako zespół scenarzystów, pracując nad lore PUBG i jego uniwersum. Mają oś czasu i teraz pasujemy do tej osi czasu. Nie będą naprawdę głębokie, ale będą małe powiązania tu i tam. Prawdopodobnie będziemy odnosić się do siebie od czasu do czasu... To będzie miało większy sens, gdy grazostanie wydana!"

 

 

Wydaje się także, że będą to raczej pewne migawki rozrzucone po całej grze, a nie bardziej namacalne połączenie. Pewne wydaje się jednak, że The Callisto Protocol ma na celu nas przestraszyć. Zgodnie ze słowami Schofielda, wykorzysta on moc nowych konsol, aby to osiągnąć, zwłaszcza jeśli chodzi o dźwięk 3D.

The Callisto Protocol ma zostać wydany w 2022 roku na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare