Pierwszy epizod Tell Me Why jest darmowy

Pierwszy epizod Tell Me Why jest darmowy
11 mar 2021, 16:00

Jeśli jest coś, czego mogą być pewni ci, którzy lubią gry wideo ze świetną fabułą, to to, że Dontnod jest jednym z twórców, którzy przykładają większą wagę do dostarczenia niezapomnianych wrażeń narracyjnych. Gry takie jak Remember Me, Twin Mirror oraz Life is Strange dowodzą, że studio jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o tworzenie przygód, które potrafią urzekać porywającą historią, łączącą dramat, złożone relacje osobiste i tajemnicę. Dzięki bardzo specyficznemu stylowi, studio wyrobiło sobie miejsce w sercach wielu graczy, a ich najnowsza gra wydaje się wykorzystywać całe to doświadczenie do stworzenia zupełnie nowej, niesamowitej przygody.

Tell Me Why to epizodyczna, narracyjna przygoda, opowiadająca historię pary bliźniaków, którzy powracają do rodzinnego miasta wiele lat po jego opuszczeniu. Kiedy wracają do starego domu, aby go sprzedać i ruszyć dalej ze swoim życiem, wspomnienia z przeszłości i znajome miejsca zbiegną się w jedną całość, tworząc historię, która w końcu ujawni prawdę o tym, co się wydarzyło. To Ty będziesz badał te wydarzenia i decydował o przebiegu akcji i ostatecznym wyniku tej historii w Tell Me Why.

 

 

Jak wspomnieliśmy powyżej, Tell Me Why jest epizodyczną przygodą i teraz masz możliwość zagłębienia się w uniwersum gry, niezależnie od tego, czy jesteś już fanem gier Dontnod, czy nie. Pierwszy epizod Tell Me Why jest obecnie dostępny za darmo na Steam i Microsoft Store. Oczywiście, jeśli chcecie dowiedzieć się, co stanie się z Alison i Tylerem na końcu historii, będziecie musieli kupić pozostałe dwa epizody gry, które znajdziecie w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare