Pierwsze fabularne DLC do Saints Row już wkrótce

Pierwsze fabularne DLC do Saints Row już wkrótce

Deweloper Volition chce zaoferować graczom Saints Row lepsze czasy po dość trudnej premierze. Wszyscy spodziewali się, że ponowne uruchomienie tak popularnej serii gier wideo z nowymi postaciami i nowym otoczeniem nie będzie łatwe. Część ogromnej społeczności fanów serii nie była gotowa na odejście swoich ulubionych postaci, ale nowy aspekt wizualny gry wraz z szansą na nowe historie przyczyniły się do dobrego odbioru. Niestety, deweloper był zajęty naprawianiem błędów w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale wydaje się, że Saints Row jest gotowe, aby nabrać rozpędu wraz z wydaniem pierwszego płatnego DLC.

Nowa przygoda

The Heist and the Hazardous zabierze Świętych na misję zemsty po tym, jak zostali zdradzeni podczas zabójstwa. Rozszerzenie będzie zawierać nową fabułę, misje, wydarzenia i przedmioty kosmetyczne. Po jego premierze pojawią się kolejne dwa DLC zaplanowane na lipiec i sierpień, dzięki czemu lato będzie całkiem przyjemnym czasem dla fanów Saints Row, niezależnie od tego, czy posiadają przepustkę sezonową, czy wolą kupować je osobno.

 

 

Jeśli nie chcesz wydawać ani grosza na rozszerzenia, ale jesteś spragniony nowości, The Heist and the Hazardous pojawi się 9 maja wraz z darmową aktualizacją, która doda nową dzielnicę do Santo Ileso, Sunshine Springs. Aktualizacja będzie również zawierać tryb fotograficzny i znaczące zmiany w mechanice walki, aby uczynić ją bardziej ekscytującą.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś nowych przygód Świętych z 3 Ulicy, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz cyfrowy do Saints Row w najlepszej cenie. Gra jest dostępna na PC, PlayStation i Xbox i jest przygodą o lekceważącym i złym gangu młodych ludzi, który chce obalić inne organizacje przestępcze i uczynić miasto swoim placem zabaw.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

40.11zł
Saints Row
Saints Row
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare