Pierwsze DLC do gry Saints Row: The Heist & The Hazardous jest już dostępne

Pierwsze DLC do gry Saints Row: The Heist & The Hazardous jest już dostępne

Deep Silver i Volition z radością ogłaszają, że pierwsze rozszerzenie DLC do gry Saints Row jest już dostępne. Wydane wraz z ogromną darmową aktualizacją zawartości, pełne przestępczości miasto Santo Ileso właśnie stało się większe i lepsze.

Jako pierwsze z trzech planowanych rozszerzeń DLC do Saints Row, The Heist & The Hazardous dodaje trzy nowe misje fabularne dla jednego gracza lub sesji kooperacyjnych, nową broń i helikopter, nagrody, elementy kosmetyczne i nie tylko. The Heist & The Hazardous jest już dostępny jako samodzielny zakup lub jako część przepustki rozszerzającej Saints Row.

 

 

The Heist & The Hazardous podąża za tobą, The Boss, gdy wyruszasz na zemstę przeciwko gwieździe filmowej Chrisowi Hardy'emu, egoistycznemu dupkowi, który myśli, że może zapłacić Świętym za ich usługi w strzałach w głowę. Właśnie przewróciłeś oczami, Chris. Święci zabiorą ci wszystko, łącznie z twoją luksusową rezydencją.

Pierwsze DLC zawiera nowe misje fabularne dla jednego lub wielu graczy, kilka broni masowego rażenia, walki helikopterów i wyzwania dla najlepszych wingsuiterów. Nowe elementy kosmetyczne i nagrody zapewnią ci rozrywkę w The Heist i The Hazardous do czasu premiery drugiego DLC w lipcu.

Wraz z DLC pojawi się również największa darmowa aktualizacja Saints Row, Sunshine Springs. Bossowie w Santo Ileso będą mogli również uzyskać dostęp do nowej części miasta i przeżyć przygodę w zupełnie nowej dzielnicy Sunshine Springs - inspirowanej Palm Springs - i sprawdzić zestaw nowych funkcji, ulepszeń i poprawek błędów wprowadzonych w tej aktualizacji.

Przegląd DLC do gry Saints Row:

DLC The Heist & The Hazardous dla posiadaczy Expansion Pass jest już dostępne i można je kupić osobno.

  • 3 nowe misje kampanii
  • Helikopter MDI-815A
  • Broń Pain & Gain
  • Wydarzenia z udziałem wingsuitów Kaijuice
  • Mini kwatera główna Sunshine Springs
  • 18 nowych strojów i elementów kosmetycznych, w tym stroje do napadów
  • 4 nowe wzory kombinezonów wingsuit
  • 12 nowych emotek
  • 3 nowe naklejki na pojazdy
  • Przedmiot kolekcjonerski Drone HQ

Druga część zawartości Expansion Pass - Doc Ketchum's Murder Circus - jest zaplanowana na lipiec, a trzeci i ostatni pakiet zawartości Expansion Pass pojawi się w sierpniu. Saints Row zostało wydane na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańszy klucz do Saints Row. Wszystkie pakiety z Expansion Passa będą również dostępne do kupienia osobno, lub możesz kupić Złotą Edycję, również uwzględnioną w naszej poręcznej porównywarce. Gracze, którzy kupią Edycję Platynową, otrzymają również uznaną grę Saints Row: The Third Remastered.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

40.11zł
Saints Row
Saints Row
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare