Pierwsze DLC do Atomic Heart zostało zapowiedziane

Pierwsze DLC do Atomic Heart zostało zapowiedziane

Atomic Heart przyciągnęło uwagę wielu graczy, gdy zostało zapowiedziane, ze względu na unikalny styl graficzny i ekscytującą mechanikę rozgrywki. Możliwość eksploracji alternatywnego świata, w którym Związek Radziecki stał się wiodącym krajem w dziedzinie technologii i robotyki po II wojnie światowej, prowadząc do epoki dobrobytu, wygląda dobrze na pierwszy rzut oka. Zdecydowanie ciekawiej robi się, gdy musimy zmierzyć się z buntem robotów, które oszalały i zaczęły zabijać wszystkich ludzi, aby przeprowadzać na nich przebiegłe eksperymenty biomechaniczne.

W Atomic Heart wcielasz się w rolę rządowego agenta specjalnego odpowiedzialnego za odkrycie, co się za tym kryje, a gdy tylko dotrzesz do celu, zaczynasz myśleć, że to może być dla ciebie za dużo. Gra oferuje ekscytującą mechanikę rozgrywki i brutalne walki z obłąkanymi biomechanicznymi potworami, a także wciąga intrygującą fabułą i wyjątkową atmosferą.

Nowe DLC i nie tylko

Cztery miesiące po premierze gry, deweloper Mundfish w końcu zaczął ujawniać zawartość popremierową dla Atomic Heart. Ogłoszono pierwszy z 4 DLC zaplanowanych dla gry, który przyniesie sporo nowości. Poniżej możecie przeczytać oficjalny opis dodatku Annihilation Instinct oraz obejrzeć zapowiedź wideo.

 

 

"Przygotuj się na podróż przez nowy, oszałamiający kompleks Mendelejewa i otaczające go bagna i odkryj prawdę o NORA, gdy major P-3 zostanie wciągnięty z powrotem do Obiektu 3826. Przetrwaj w walce z okrutnymi, zmiennokształtnymi nowymi wrogami i pokonaj ich za pomocą dwóch nowych, sprytnych broni - dystansowej Secateur i Klusha do walki wręcz - a także nowej zdolności rękawicy Techno-Stasis, pozwalającej manipulować samym czasem".

Ogłoszeniu DLC Annihilation Instinct towarzyszyło wydanie darmowej aktualizacji dla Atomic Heart, która dodaje tryb Nowa Gra Plus. Możesz teraz ponownie uruchomić grę, zachowując wszystkie umiejętności i broń z poprzedniego zapisu i zmierzyć się z najtrudniejszymi wrogami, jakich kiedykolwiek widziałeś w grze.

Annihilation Instinct ukaże się 2 sierpnia na PC, PlayStation i Xbox. DLC jest zawarte w Atomic Heart Atomic Pass, który można znaleźć w najlepszej cenie za pomocą naszej porównywarki wraz z kluczem cyfrowym do gry Atomic Heart, jeśli nie posiadasz jeszcze gry.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

39.47zł
Atomic Heart
Atomic Heart
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare