Instant Gaming EU
 
 

Pierwsze DLC do Atomic Heart zostało zapowiedziane

Pierwsze DLC do Atomic Heart zostało zapowiedziane

Atomic Heart przyciągnęło uwagę wielu graczy, gdy zostało zapowiedziane, ze względu na unikalny styl graficzny i ekscytującą mechanikę rozgrywki. Możliwość eksploracji alternatywnego świata, w którym Związek Radziecki stał się wiodącym krajem w dziedzinie technologii i robotyki po II wojnie światowej, prowadząc do epoki dobrobytu, wygląda dobrze na pierwszy rzut oka. Zdecydowanie ciekawiej robi się, gdy musimy zmierzyć się z buntem robotów, które oszalały i zaczęły zabijać wszystkich ludzi, aby przeprowadzać na nich przebiegłe eksperymenty biomechaniczne.

W Atomic Heart wcielasz się w rolę rządowego agenta specjalnego odpowiedzialnego za odkrycie, co się za tym kryje, a gdy tylko dotrzesz do celu, zaczynasz myśleć, że to może być dla ciebie za dużo. Gra oferuje ekscytującą mechanikę rozgrywki i brutalne walki z obłąkanymi biomechanicznymi potworami, a także wciąga intrygującą fabułą i wyjątkową atmosferą.

Nowe DLC i nie tylko

Cztery miesiące po premierze gry, deweloper Mundfish w końcu zaczął ujawniać zawartość popremierową dla Atomic Heart. Ogłoszono pierwszy z 4 DLC zaplanowanych dla gry, który przyniesie sporo nowości. Poniżej możecie przeczytać oficjalny opis dodatku Annihilation Instinct oraz obejrzeć zapowiedź wideo.

 

 

"Przygotuj się na podróż przez nowy, oszałamiający kompleks Mendelejewa i otaczające go bagna i odkryj prawdę o NORA, gdy major P-3 zostanie wciągnięty z powrotem do Obiektu 3826. Przetrwaj w walce z okrutnymi, zmiennokształtnymi nowymi wrogami i pokonaj ich za pomocą dwóch nowych, sprytnych broni - dystansowej Secateur i Klusha do walki wręcz - a także nowej zdolności rękawicy Techno-Stasis, pozwalającej manipulować samym czasem".

Ogłoszeniu DLC Annihilation Instinct towarzyszyło wydanie darmowej aktualizacji dla Atomic Heart, która dodaje tryb Nowa Gra Plus. Możesz teraz ponownie uruchomić grę, zachowując wszystkie umiejętności i broń z poprzedniego zapisu i zmierzyć się z najtrudniejszymi wrogami, jakich kiedykolwiek widziałeś w grze.

Annihilation Instinct ukaże się 2 sierpnia na PC, PlayStation i Xbox. DLC jest zawarte w Atomic Heart Atomic Pass, który można znaleźć w najlepszej cenie za pomocą naszej porównywarki wraz z kluczem cyfrowym do gry Atomic Heart, jeśli nie posiadasz jeszcze gry.

36.13zł
Atomic Heart
Atomic Heart
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare