Instant Gaming EU
 
 

Atomic Heart uwięzi cię w Limbo dzięki nowemu rozszerzeniu

Atomic Heart uwięzi cię w Limbo dzięki nowemu rozszerzeniu

Atomic Heart zaskoczył fanów gatunku FPS wyjątkową atmosferą, brutalną rozgrywką i spektakularnym przedstawieniem utopijnego świata, w którym wszystko poszło nie tak. Eksploracja tajemniczego Obiektu 3826 w celu odkrycia, dlaczego roboty zmasakrowały wszystkich ludzi i przeprowadziły na nich straszliwe eksperymenty bioinżynieryjne, jest tak ekscytująca, jak się wydaje, ale deweloper Mundfish poszedł znacznie dalej dzięki rozszerzeniom do gry. Jeśli rozszerzenie Annihilation Instinct cię zaskoczyło, nadchodzące DLC Trapped in Limbo sprawi, że zaniemówisz.

Szalony świat

Trapped in Limbo to drugie rozszerzenie do Atomic Heart, które pojawi się na początku 2024 roku. Akcja dodatku rozgrywa się po wydarzeniach z głównej gry i pozwala odkryć inne zakończenie, w którym będziesz pomagać P3 w ukończeniu serii wyzwań w Limbo. Rozszerzenie pozwoli ci biegać i pędzić przez różne scenariusze w swego rodzaju wyścigu z przeszkodami, jednocześnie pozwalając ci walczyć z nowymi wrogami.

 

 

Oczywiście w Limbo wszystko wygląda zupełnie inaczej. Odkrywanie jego sekretów będzie jak zanurzenie się w makabrycznej baśni, w której wszystko jest trochę nie tak, jak powinno. Rozszerzenie to także seria mini-gier, które pozwolą ci odblokować nowe bronie i skórki do głównej kampanii. Jeśli myślałeś, że Atomic Heart było szalone, Trapped in Limbo rozwali twój umysł, ponieważ wygląda jak nic, czego można by się spodziewać po dodatku do pierwszoosobowej strzelanki.

Premiera Trapped in Limbo zaplanowana jest na 6 lutego. Rozszerzenie można kupić osobno, ale jest ono również zawarte w Atomic Pass oraz edycjach Gold i Premium gry. Jak zwykle, najlepsze ceny cdkeyów Atomic Heart na PlayStation, Xbox lub PC są dostępne w naszej porównywarce.

36.60zł
Atomic Heart
Atomic Heart
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare