Instant Gaming EU
 
 

Pepper Grinder jest już dostępny

Pepper Grinder jest już dostępny

Pepper Grinder to przygodowa gra akcji z przewijaniem bocznym stworzona przez Ahr Ech, niezależnego twórcę gier wideo z siedzibą w Oregonie. Pierwszy zwiastun gry Pepper Grinder został opublikowany 11 czerwca 2017 r. na kanale YouTube Ahr Ech. Twórcy gry ogłosili współpracę z wydawcą Devolver Digital podczas Nintendo Indie World Showcase w listopadzie 2022 r., początkowo planując premierę na 2023 rok. Jednak w sierpniu 2023 r. Devolver ogłosił, że gra została opóźniona do nieznanej daty w 2024 r. Pepper Grinder został ostatecznie wydany 28 marca 2024 r. na Steam i Nintendo Switch.

Pepper Grinder przedstawia bohaterkę "Pepper", wesołą i żądną przygód dziewczynę, która dzierży "Grinder", swoje super-mocne urządzenie wiertnicze. Rozbita i okradziona ze swojego skarbu Pepper musi użyć swojej zaufanej broni, aby odzyskać to, co ukradli jej złośliwi Narlingowie. Uzbrojona w Grinder, Pepper jest w stanie poruszać się po skomplikowanych środowiskach gry, przekopując się przez teren i wodę, kontrolując maszyny w celu rozwiązania zagadek i eliminując wszystkich wrogów, którzy staną jej na drodze do zaginionej fortuny. Podróż Pepper w celu odzyskania skarbu nie będzie prosta, ponieważ tajemnicze istoty zaczną wyłaniać się z cienia, by stawić jej czoła.

 


Podstawową mechaniką rozgrywki w grze Pepper Grinder jest oczywiście Grinder, stożkowe urządzenie wiertnicze, którego bohaterka Pepper używa do przekopywania się przez teren, obracania przełączników i pokonywania wrogów. "Grinder" działa jako wielofunkcyjne narzędzie, które pozwala graczom przewiercać się przez teren, odsłaniając ukryte obszary i skróty. Pepper ma zdolność poruszania się w powietrzu za pomocą Grindera, tworząc unikalne manewry powietrzne. Rozwiązywanie zagadek, poruszanie się po terenie i walka z różnymi wrogami wymaga od Pepper zmiany wierteł Grindera, aby skutecznie stawić czoła różnym wyzwaniom.

Gra oferuje połączenie platformówki, walki i rozwiązywania zagadek, z naciskiem na eksplorację i odkrywanie. Gra zachęca graczy do eksperymentowania z umiejętnościami Grindera w celu odkrywania sekretów i postępów w grze.

Gra Pepper Grinder jest już dostępna na Steam i Nintendo Switch. Dołącz do Pepper w jej przygodzie, aby odzyskać to, co złośliwe Narlingi ukradły, korzystając z porównywarki cen dLcompare, aby kupić klucz Pepper Grinder.

  • Oficjalna strona : Pepper Grinder
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Devolver Digital
  • Deweloper : Ahr Ech
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 28 marca 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare