You are here
We also support
 
 
 
 

Peaky Blinders: Mastermind zostanie wydany 20 sierpnia

Peaky Blinders: Mastermind zostanie wydany 20 sierpnia
1 sie 2020, 00:27

Ujawniony w kwietniu, Peaky Blinders: Mastermind to gra stworzona przez Curve Digital, która pozwala na ponowne połączenie się z wszystkimi najbardziej kultowymi członkami rodziny Shelby.

Chociaż zapowiedziano jej premierę tego lata na PC, Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch, dokładna data premiery nie była znana, ale Curve Digital właśnie opublikowała nowy trailer Peaky Blinders: Mastermind, który ujawnia, że ukaże się 20 sierpnia na wszystkich platformach.

 

 

Temat gry nie jest zbytnio tajemniczy. Zajmuje się zarówno oprawą, jak i bohaterami serii emitowanej w BBC i Netflix. Peaky Blinders: Mastermind odbywa się przed pierwszym sezonem po powrocie Tommy'ego, Artura i Johna z wojny i inscenizuje awans Tommy'ego na szefa Peaky Blinders. Znajdziesz tu również inne postacie z rodziny, Adę, Polly, a nawet Finna, z których każda ma swoje własne umiejętności i własny styl. Arthur jest na przykład bardzo skuteczny w walce, a Finn jest bardziej biegły w prześlizgiwaniu się przez wąskie przejścia lub kradzieży.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Peaky Blinders: Mastermind oferuje oryginalne podejście. Musisz rozwiązywać zagadki za pomocą różnych postaci. Możesz kontrolować ich działania, które są automatycznie zapisywane na osi czasu. Możesz wrócić lub iść do przodu, aby zsynchronizować działania postaci poprzez system przypominający oprogramowanie do edycji wideo. Nic nie jest ostateczne, zawsze możesz zmienić akcje swoich postaci, ale masz ograniczony czas. Musisz więc wykazać się pewną wnikliwością i być dobrym strategiem. Peaky Blinders: Mastermind jest trafnie nazwany, ponieważ tytuł odnosi się również do zdolności Tommy'ego do przewidywania.

 

 

Peaky Blinders: Mastermind spodoba się wszystkim fanom tej serii, choć nie trzeba go oglądać, aby cieszyć się grą. Będzie on dostępny 20 sierpnia na wszystkich platformach i można go dostać w najlepszej cenie w naszej porównywarce, jak zwykle.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare