Kinguin advent rest
 
 

Peaky Blinders: Mastermind ogłoszony na lato 2020 roku

Peaky Blinders: Mastermind ogłoszony na lato 2020 roku

Stworzona przez Stevena Knighta i emitowana od 2013 roku seria Peaky Blinders jest bardzo popularna i cieszy się dużym uznaniem krytyków. Chociaż piąty sezon został wydany pod koniec ubiegłego roku i chociaż mieliśmy tylko 2021 roku jako okno wydania dla sezonu 6, wiemy już, że będziemy musieli czekać dłużej niż oczekiwano. Rzeczywiście, kręcenie nowego sezonu Peaky Blinders miało rozpocząć się na początku 2020 r., Ale z uwagi na obecną sytuację najwyraźniej zostało ono przełożone.

To zła wiadomość dla wszystkich fanów czekających na spotkanie z rodziną Shelby. Okazuje się jednak, że czekając na sezon 6, będziemy mogli śledzić niektóre z ich przygód, ponieważ właśnie ukazała się Peaky Blinders: Mastermind.

 

 

Jest to przygodowa gra akcji łącząca łamigłówki i zagadki, które musisz rozwiązać. Peaky Blinders: Mastermind ma miejsce przed wydarzeniami sezonu 1 i obejmie najbardziej emblematyczne postacie z serii. Mastermind odnosi się do Tommy'ego, który jako głowa rodziny i gangu jest również mistrzem operacji, ale możesz także grać jako Arthur, Polly, John, Ada i wielu innych. Pod względem rozgrywki, Peaky Blinders: Mastermind rzuca wyzwanie graczom złożonymi zagadkami, które muszą zostać rozwiązane w określonym czasie. Koncentrując się na infiltracji, będziesz musiał zarządzać pewnego rodzaju chronologią, którą możesz przesuwać do przodu lub do tyłu, aby używać i łączyć umiejętności każdej postaci, umieszczając ją w różnych pozycjach, aby wykonywać czynności, takie jak otwieranie drzwi lub odwracając uwagę NPC.

Peaky Blinders: Mastermind jest opracowywany przez Futur Lab i zostanie opublikowany przez Curve Digital. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale ma zostać wydana tego lata na PC, Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare