Będziesz potrzebował potężnego komputera, aby grać w Godfall

Będziesz potrzebował potężnego komputera, aby grać w Godfall

Nie możemy zaprzeczyć, że Godfall wygląda niesamowicie dobrze w filmach, które zostały opublikowane do tej pory, ale jednocześnie nikt nie spodziewał się, że wymagania systemowe do gry na PC będą tak wysokie. Zbliżająca się gra akcji rpg od Counterplay Games,  cieszyła się zainteresowaniem wielu graczy, ponieważ została pokazana podczas The Game Awards w grudniu 2019 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję odkryć więcej informacji na temat gry, w tym szczegóły dotyczące systemu walki i kilka innych ciekawych funkcji. Spektakularna grafika prezentowana w ujawnionych do tej pory filmach skupiała się na materiałach z PlayStation 5, więc nie jesteśmy wcale pewni, jaką wydajność uzyskają gracze PC podczas gry w Godfall. Ostatnie ujawnienie wymagań systemowych dotyczących gry w Godfall na PC nie przyczynia się tak naprawdę do wyjaśnienia niczego w tej kwestii. Możesz je sprawdzić poniżej:

 

 

Jak widać, do gry w Godfall potrzebny będzie dość potężny sprzęt, a to jest coś, co już wzbudziło wiele obaw wśród graczy, którzy chcieliby zagrać w tę grę na premierę. Wiadomo, że Godfall będzie oferował niesamowitą grafikę w 4K, ale nie powiedziano nic o tym, jaką wydajność uzyskają gracze na PC, spełniając powyższe wymagania. Chociaż zwykle nie stanowi to problemu w innych przypadkach, jest to szczególnie warte rozważenia w przypadku Godfall, ponieważ będzie sporo graczy, którzy będą musieli ulepszyć swoje platformy, aby grać w tę grę. Ponadto jest wielu graczy, którzy uważają, że to nie są prawdziwe wymagania i że to jakiś błąd

 

 

Jest całkiem jasne, że wraz z nadchodzącą premierą PS5 na pewno zobaczymy gry z lepszą grafiką. Chociaż komputery są zazwyczaj bardziej wydajne w tej kwestii, nie byłoby to zbyt dziwne, gdybyśmy w przyszłości zobaczyli wzrost średnich wymagań potrzebnych do grania w niektóre gry wideo na PC, zwłaszcza w związku z pojawieniem się nowej generacji kart graficznych. Mimo to, premiera Godfall jest planowana na 12 listopada na PlayStation 5 i PC, więc masz jeszcze trochę czasu, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w swoim komputerze.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare