Godfall pokazuje dwie klasy broni w nowym wideo z rozgrywki

Godfall pokazuje dwie klasy broni w nowym wideo z rozgrywki

Po tym jak został ogłoszony na The Game Awards 2019, Godfall zniknął z widoku. Z wyjątkiem zwiastuna pokazanego w czerwcu, deweloper Counterplay Games milczał na temat nadchodzącej gry akcji i wielu graczy, którzy polubili tę grę, gdy została ujawniona, chętnie dowiedziałoby się o niej więcej. Wczorajszy State of Play został wybrany przez Counterplay Games, aby pokazać rozgrywkę Godfall w nowym filmie, który daje nam również przegląd systemu klas broni w grze. Filmik szczegółowo omawia longswordy i podwójne miecze, wyjaśniając ich różne kombinacje i rodzaj umiejętności, które można wykorzystać z każdą bronią.

 

 

Oczywiście, każda z klas broni dostępnych w Godfall sprzyja pewnemu stylowi gry i będzie lepiej wykorzystana w pewnych sytuacjach. W grze akcji, która skupia się na walce wręcz, różnorodność walki jest zawsze mile widziana i wydaje się, że Godfall zapewni graczom wystarczającą ilość opcji do wyboru. Kolejnym elementem obecnym w filmie, który nas zaskoczył, jest tarcza. Wygląda na to, że można jej używać bez względu na to, jakiej broni używasz, ponieważ te przedstawione na filmie wydają się być pewnego rodzaju energią lub chowanymi tarczami, które można zmaterializować do woli, aby wykorzystać je do blokowania ataków wroga. Wydaje się również, że możesz użyć swojej tarczy do celów ofensywnych w Godfall, albo jako broń do rzucania, albo do uderzania przeciwników na kilka sposobów, rozszerzając swój zakres ruchów i opcji taktycznych w walce wręcz, niezależnie od klasy broni, której używasz.

 

 

Godfall zabierze Cię do świata podzielonego na pięć elementarnych królestw, w których będziesz grał jako ostatni członek Zakonu Rycerskiego, który odpowiada za zapobieganie apokaliptycznej katastrofie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare