Obejrzyjcie z nami niesamowite intro Godfall

Obejrzyjcie z nami niesamowite intro Godfall

Jeśli śledzisz nas, wiesz już, że Gearbox pracuje nad zupełnie nową licencją, która mogłaby dać serii Borderlands szansę na zdobycie popularności za jej pieniądze. Godfall zabierze graczy do nowego wszechświata, aby uratować królestwo Aperion przed zniszczeniem przez potężnego boga Macrosa. Jako jeden z ostatnich pozostałych członków Order of Valorian Knights, będziemy musieli walczyć z hordami wrogów, wykorzystując nasze umiejętności w epickich walkach. Już kilka tygodni temu widzieliśmy, co Godfall zaoferuje nam w filmie, który pokazywał trochę materiału z rozgrywki, ale deweloper Counterplay Games właśnie wydał filmowe intro gry i nie mogło wyglądać to lepiej.

 

 

W filmie widać, że będzie można walczyć z różnymi potwornymi wrogami i gigantycznymi bossami, posługując się różnymi rodzajami broni i mocy, którymi można władać jako rycerz. W zależności od tego, jaki rodzaj zbroi Valorplate nosisz i jak zdecydujesz się ją dostosować, w Godfall będziesz mógł użyć mieczy długich, podwójnych ostrzy, broni palnej lub masywnych dwuręcznych młotów wojennych i wielkich mieczy do zabijania swoich wrogów, a nawet chowanej tarczy, której możesz użyć zarówno do obrony, jak i do ataku. Gra nie przypomina jednak Dark Souls i jest raczej looter-slasherem, w którym znajdziesz niekończący się strumień sprzętu, który pomoże Ci określić styl gry i wzmocnić Twoją postać.

Godfall zawiera również kooperacyjną rozgrywkę dla maksymalnie trzech graczy, w której inni mogą wskoczyć i dołączyć do Twojej gry w dowolnym momencie, jeśli na to pozwolisz, mnożąc Twoje możliwości strategiczne w walce poprzez łączenie różnych umiejętności i buildów.

 

 

Godfall zostanie oficjalnie wydany 12 listopada na PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Epic Games Store.

20.49zł
Godfall
Godfall
  • Oficjalna strona : Godfall
  • Kategorie : Gry akcji , Gry fabularne
  • Edytor : Gearbox Software
  • Deweloper : Counterplay Games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 12 listopada 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare