Pacific Drive otrzymuje demo jazdy testowej przed swoim wielkim debiutem

Pacific Drive otrzymuje demo jazdy testowej przed swoim wielkim debiutem

Demo Pacific Drive jest już dostępne na Steam Next Fest, pozwalając graczom zasiąść za kierownicą przed oficjalną premierą 22 lutego. Gra obiecuje intrygującą i pełną akcji podróż przez Olimpijską Strefę Wykluczenia, obszar odizolowany przez Stany Zjednoczone przez dziesięciolecia, obecnie wypełniony promieniowaniem i niebezpiecznymi anomaliami.

W obrębie 400 metrów murów gracz wykorzystuje swój samochód i spryt do eksploracji ciągle zmieniającego się krajobrazu. Podczas wycieczki konieczne jest zbieranie materiałów do budowy zestawu narzędzi ochronnych, jednocześnie szukając odpowiedzi na tajemnice regionu. Demo, dostępne w ramach Steam Next Fest, pozwala zapoznać się z początkiem Pacific Drive i pierwszą intrygującą misją.

Z samochodem jako mobilną bazą i tajemniczymi wskazówkami w radiu, gracz zmieni pojazd w potężną siłę. Od prostych napraw po tworzenie wyrafinowanych urządzeń, wszystkie te czynności odbywają się w bezpiecznym garażu, jedynym schronieniu na północno-zachodnim Pacyfiku, gdzie gracz zapozna się z każdym centymetrem samochodu.

Kilka tygodni temu studio Ironwood opublikowało rozszerzony film z rozgrywki, zawierający prawie 10 minut materiału. Film zagłębia się w rozgrywkę, system przetrwania i to, co gracze muszą zebrać, aby pozostać na drodze.

 

 

Pacific Drive miał początkowo ukazać się w 2023 roku, zanim Ironwood Studio ogłosiło opóźnienie do 2024 roku. Jest to debiut studia, które nawiązało współpracę z wydawcą Kepler Interactive (Sifu, Scorn, Flintlock: The Siege of Dawn) i stawia na nową odsłonę gatunku survival. Pętla rozgrywki wymaga od graczy sprawdzenia mapy, spakowania sprzętu na podróż i wyruszenia w drogę. Następnie należy zbierać zasoby i dane, ponieważ w ścianach Strefy znajdują się różne przydatne rzeczy. Następnie wróć bezpiecznie i wykorzystaj zawartość bagażnika do ulepszenia swojego samochodu i garażu.

Cyfrowa Edycja Deluxe, która zostanie wydana 22 lutego, oferuje różne elementy do personalizacji samochodu, w tym między innymi zestaw do malowania o tematyce promu kosmicznego, niestandardowe farby świecące w ciemności, anteny gwiazd życzeń, bobblehead Laika the Space Pup.

Jeśli jesteś zainteresowany grą, możesz sprawdzić naszą porównywarkę najlepszych ofert na Pacific Drive i zapewnić sobie przetrwanie na czterech kołach. Gra trafi na PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Steam i Epic Games 22 lutego.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare