Overwatch 2 przyniesie wiele zmian do PvP

Overwatch 2 przyniesie wiele zmian do PvP

ZapowiedźOverwatch 2 pozostawiła nas z większą ilością pytań niż odpowiedzi. Blizzard dał nam kilka wskazówek na temat nowości, które pojawią się w ich nowej konkurencyjnej grze first-person shooter, w tym nowy wygląd, bohaterów, mapy, misje kooperacyjne i bitwy team vs. team, ale poza wymienieniem ich, bardzo niewiele szczegółów zostało ujawnionych. To jest główny powód, dla którego wczorajszy Livestream PvP był tak wyczekiwany. W końcu mieliśmy okazję dowiedzieć się nieco więcej o zmianach, jakie Overwatch 2 wniesie do serii i okazuje się, że czeka nas kilka sporych niespodzianek.

Słyszeliśmy już o nowych pasywach, które będą miały wpływ na każdą rolę w grze, ale teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć je w akcji. Healerzy, którzy będą regenerować zdrowie po krótkim pobycie poza walką, Tanki, których trudniej będzie powalić, czy bohaterowie zadający obrażenia poruszający się szybciej niż inni to dobre przykłady zmian, które wpłyną na rozgrywkę. Ale Overwatch 2 przyniesie również wiele zmian dla konkretnych bohaterów, w tym małe poprawki ich umiejętności i całkowite przebudowy, jak w przypadku Bastiona. Oczywiście wszyscy spodziewali się, że przejście z drużyn 6-osobowych na 5-osobowe będzie miało dość znaczący wpływ na skład i strategie drużyn, gdy Overwatch 2 będzie już dostępny, ale Blizzard ujawnił również, że role będą ustalone dla wszystkich standardowych trybów PvP. Każdy zespół będzie składał się z jednego Tanka, dwóch bohaterów obrażeń i dwóch bohaterów wsparcia. Zmusi to graczy do tworzenia nowych strategii, czyniąc rozgrywki bardziej wymagającymi.

 

 

Livestream pozwolił nam przyjrzeć się nowemu trybowi PvP Push i szczegółowo opisał jego mechanikę. Konieczność przejęcia kontroli nad robotem, aby ten wkroczył na terytorium przeciwnika, dodaje nowy poziom złożoności do meczów. Blizzard ujawnił również, że tryb Assault nie będzie dostępny w Overwatch 2 i że pracują nad dodatkowymi trybami gry, które zostaną zaprezentowane przed premierą. Mogliśmy również zobaczyć niektóre z nowych map, które pojawią się wraz z nową grą, w tym Nowy Jork, Rio, Rzym i Monte Carlo.

To dużo informacji do przyswojenia przez fanów, ale brakuje najważniejszego fragmentu. Nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery Overwatch 2, ale wydaje się, że przynajmniej deweloperzy chcą ujawnić więcej rzeczy na temat gry, więc być może wkrótce będziemy mieć wieści na ten temat.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

54.20zł
Overwatch 2
Overwatch 2
 • Oficjalna strona : Overwatch 2
 • Kategorie : Akcja , First-Person Shooter
 • Edytor : Blizzard Entertainment
 • Deweloper : Blizzard Entertainment
 • Tryby : Solo, Multiplayer
 • Data wydania : 4 października 2022
 •     PS5 : 4 października 2022
 •     XboxOne : 4 października 2022
 •     PS4 : 4 października 2022
 •     Switch : 4 października 2022
 •     PC : 4 października 2022
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare