Omno zostanie wkrótce wydane

Omno zostanie wkrótce wydane

Omno to niezależna gra przygodowa, która po raz pierwszy została ujawniona kilka lat temu. Jest ona rozwijana przez StudioInkyFox, które tworzy jeden człowiek - Jonas Manke. Od momentu zapowiedzi pod koniec 2018 roku, gra przeszła kampanię na Kickstarterze, co pozwoliło jej się rozwinąć i nabrać kształtów. O Omno mogliśmy ostatnio usłyszeć dzięki filmowi, który został zaprezentowany na imprezie Guerilla Collective, która odbyła się na początku czerwca.

Wiedzieliśmy już, że data premiery Omno zostanie wkrótce ujawniona, a nowy zwiastun właśnie potwierdził, że gra będzie dostępna 29 lipca. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy czekali na Omno, ponieważ nie będą musieli dłużej czekać. Ujawniono również, że Omno ukaże się na Xbox One, Playstation 4 i PC, a także zostanie włączone do Xbox Game Pass po premierze. Gra pojawi się również na Nintendo Switch, ale w późniejszym terminie w tym roku.

 


Omno to gra przygodowa, która łączy eksplorację, platformówki i rozwiązywanie zagadek w płynny i kolorowy sposób, który przypomina inne gry, takie jak Journey i RiME. Gracz wciela się w postać o nieznanej tożsamości, wyposażoną w magiczną laskę, która pozwala mu na interakcję z otoczeniem. Za jej pomocą może rozbijać przedmioty i zbierać kryształy z pomocą fauny zamieszkującej świat Omno, ale służy ona również jako deska snowboardowa i do interakcji z runami oraz do wystrzeliwania się do przodu w celu pokonania przeszkód. Omno oferuje wymagające, ale relaksujące doświadczenie, prowadząc Cię przez różne krajobrazy, od łąk, przez tundrę, po gorącą pustynię, prezentując przy tym wspaniałą ścieżkę dźwiękową.

Omno będzie dostępne 29 lipca na Xbox One, PS4 i PC, a jeśli chcesz go wypróbować, na Steamie dostępne jest darmowe demo.

3.07zł
Omno
Omno
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare