Ogłoszono oficjalną datę premiery DRAGON BALL: Sparking! ZERO

Ogłoszono oficjalną datę premiery DRAGON BALL: Sparking! ZERO

Najbardziej oczekiwana gra Dragon Ball tego roku, Dragon Ball: Sparking! Zero, w końcu ujawniła swoją datę premiery. Od zeszłorocznej zapowiedzi gry przez Bandai Namco, zapowiadanej jako następca serii Budokai Tenkaichi oraz wydania dwóch zwiastunów postaci, Masters and Apprentices oraz Fused Warriors, fani z niecierpliwością wyczekiwali oficjalnej daty premiery. W najnowszym zwiastunie Fused Warrior mamy informację, że gra pojawi się na Summer Game Fest 2024, a zgodnie z oczekiwaniami Dragon Ball: Sparking! Zero pojawiło się z nowym zwiastunem oficjalnie ogłaszającym datę premiery gry: 11 października 2024 roku na wszystkie platformy.


Zwiastun rozpoczyna się od pokazania kilku postaci z listy gry, w tym między innymi Bardocka, Majin Buu, Cella, Vegety i Ultra Instinct Goku. Możemy również rzucić okiem na tryb fabularny gry. Co ciekawe, wygląda na to, że gracze mogą doświadczyć unikalnych wydarzeń niezależnych od oryginalnej fabuły Dragon Ball. Zgodnie z hasłem "Odzyskaj nowe możliwości", zwiastun pokazuje scenariusz, w którym gracze, jako Goku, mogą wybrać walkę u boku Piccolo w Sadze Saiyan, aby uratować Gohana lub walczyć samotnie. Zwiastun ujawnia następnie, co się stanie, gdy gracze zdecydują się walczyć samotnie: widzimy Krillina pokonanego i poważnie rannego, po czym Goku przekształca się w Super Saiyana, by walczyć z Bardockiem, który jest w swojej Wielkiej Małpie, odbiegając od oryginalnej historii, w której Goku przekształca się podczas walki z Friezą.

Zwiastun kończy się bonusami związanymi z zamówieniem gry w przedsprzedaży. Gracze otrzymają wczesny dostęp do sześciu wojowników w grze, w tym Gogety i Broly'ego z ich pełnymi transformacjami, wraz z tajemniczą, jeszcze nieujawnioną postacią.

Dragon Ball: Sparking Zero! ukaże się 11 października 2024 roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Jako następca ukochanego Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3, Dragon Ball: Sparking! Zero spotkało się z dużym entuzjazmem społeczności fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej premierę. Nowe funkcje w trybie fabularnym Dragon Ball: Sparking! Zero wyglądają bardzo obiecująco. Jeśli jesteś zainteresowany tą grą, nie wahaj się skorzystać z naszego narzędzia do porównywania cen, aby uzyskać klucz cyfrowy do DRAGON BALL: Sparking! ZERO i przekonaj się sam.

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : Spike Chunsoft Co., Ltd.
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 10 października 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare