Odkryj sekrety Adelfy w grze Outcast: A New Begining

Odkryj sekrety Adelfy w grze Outcast: A New Begining

Outcast: A New Beginning jest już dostępne na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Nowa przygoda z Cutterem Sladem w roli głównej przeniesie byłego komandosa Navy SEAL na tajemniczą, obcą planetę, którą odwiedził po raz pierwszy w 1999 roku. Wydarzenia z oryginalnego Outcast nie przewidziały, że Talanie zakończą swój żywot pod naporem hordy robotycznych najeźdźców, którzy będą próbowali przejąć kontrolę nad planetą i zniszczyć ich cywilizację. Jego przybycie na Adelfę da mu szansę, by pomóc Talanom przetrwać atak robotów, a jednocześnie pozwoli mu zbadać piękną planetę i odkryć więcej jej tajemnic.

Od strony rozgrywki, Outcast: A New Beginning oferuje dokładnie to, co obiecuje - nowe spojrzenie na klasyczną przygodę. Dzięki nowoczesnej grafice i ulepszeniom wizualnym gra oferuje rozległy otwarty świat do eksploracji, podczas którego wchodzisz w interakcje z Talanami, dowiadujesz się więcej o ich sposobach działania i bierzesz udział w ekscytujących bitwach z najeźdźcami. Walka jest dynamiczna i pozwala korzystać z dwóch modułowych broni, które można ulepszać i dostosowywać w miarę postępów w grze. Cutter będzie miał również dostęp do różnych gadżetów i nowych sposobów podróżowania po krainie, ale jego stary i niezawodny plecak odrzutowy również będzie mu towarzyszył w tej nowej przygodzie.

 

 

Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane

Outcast: A New Beginning to godny następca oryginalnej przygody od Infogrames, ale każdy może zanurzyć się w grze bez konieczności grania w pierwszy tytuł lub jego sequel. Jeśli jesteś doświadczonym graczem i nie po raz pierwszy dołączasz do Cuttera Slade'a, odwiedzisz znajome miejsca, a może nawet spotkasz starych znajomych, ale gra jest samodzielnym doświadczeniem, którym można się cieszyć bez wcześniejszej znajomości serii.

Jeśli to wszystko jest dla ciebie wystarczająco atrakcyjne lub z niecierpliwością czekałeś, aby odkryć, co ma do zaoferowania nowa gra Outcast, pozostaje ci tylko skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Outcast: A New Beginning, aby podróżować do Adelphy i rozpocząć nową przygodę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare