Cutter Slade powraca w grze Outcast: A New Beginning

Cutter Slade powraca w grze Outcast: A New Beginning

Nazwa Outcast może ci się nie kojarzyć, chyba że jesteś doświadczonym graczem. Ta przygodowa gra akcji została wydana przez Infogrames w 1999 roku i zrewolucjonizowała gatunek dzięki ekscytującej akcji, porywającej fabule i rozgrywce, która łączyła widok z perspektywy trzeciej i pierwszej osoby. Outcast: A New Beginning zabierze cię z powrotem do obcego świata Adelpha 25 lat po wydaniu pierwszej gry, aby przeżyć ekscytującą przygodę. Chociaż już jakiś czas temu ogłoszono, że gra jest w fazie rozwoju, do tej pory nie mieliśmy okazji obejrzeć zbyt wiele z niej. Zupełnie nowy materiał wideo oferuje dogłębne spojrzenie na Outcast: A New Beginning.

 

 

Cutter powraca do Adelfy

W Outcast: A New Beginning ponownie wcielasz się w rolę Cuttera Slade'a. Były komandos NAVY SEAL powraca na obcą planetę z misją pomocy jej mieszkańcom w walce z hordą robotycznych najeźdźców. Gra posiada znaczące ulepszenia w porównaniu do oryginału i pozwala na eksplorację planety według własnego uznania. Po krótkim samouczku gra pozwala ci wybrać swoją ścieżkę i wchodzić w interakcje z mieszkańcami Adelfy w dowolny sposób. Twoje decyzje będą miały wpływ na świat i wydarzenia w fabule w miarę postępów w grze, pozwalając na unikalne doświadczenie z nieliniowym postępem.

Scenariusze w Outcast: A New Beginning mogą wyglądać znajomo dla tych, którzy grali w pierwszą grę. Deweloper Appeal Studios wykonał świetną robotę, ożywiając florę i faunę planety za pomocą nowoczesnej grafiki i wygląda ona na pełną tajemniczych obcych form życia. Podczas swojej przygody będziesz wchodził w interakcje z tymi stworzeniami, aby wykonywać misje, pomagając różnym plemionom Talan w ich problemach, dowiadując się więcej o obecnej sytuacji na planecie i próbując pomóc im w walce z najeźdźcami. Ponadto Outcast: A New Beginning zawiera nowy sprzęt, który można wykorzystać do szybkiego poruszania się po ziemi. Do starego plecaka odrzutowego dołącza nowy kombinezon do szybowania, który pozwala latać bez paliwa.

Jeśli chodzi o walkę, Outcast: A New Beginning rozszerza klasyczny arsenał Cuttera o nowe bronie i wprowadza nowoczesną mechanikę dla ekscytującego doświadczenia opartego na akcji. Niedawno THQ opublikowało materiał wideo poświęcony mechanice walki w grze. Można go obejrzeć poniżej.

 


Wraz z najnowszym ujawnieniem, Appeal Studios potwierdziło również oficjalną datę premiery gry. Outcast: A New Beginning będzie dostępny 15 marca, a obecnie dostępne jest darmowe demo dla tych, którzy chcą odkryć grę. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, jeśli chcesz zamówić Outcast: A New Beginning w przedsprzedaży na PlayStation 5, Xbox Series X/S lub PC w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare