Oddworld: Soulstorm będzie mieć premierę na wiosnę

Oddworld: Soulstorm będzie mieć premierę na wiosnę

Wczoraj wieczorem został wyemitowany nowy odcinek State of Play. To cykliczne wydarzenie jest wykorzystywane przez Sony do ogłaszania nowych funkcji dla swoich gier, a także do ujawniania nowych gier. Poprzednia edycja odbyła się w sierpniu zeszłego roku przed premierą Playstation 5 i mogliśmy uzyskać informacje o wielu grach, takich jak next-genowa wersja Crash Bandicoot 4, Kena: Bridge of Spirits, czy interesujące nas tutaj Oddworld: Soulstorm.

Mogliśmy obejrzeć nowy filmik komentowany przez Lorne Lanninga, dyrektora kreatywnego gry, który opowiada nam nieco więcej o rozgrywce i historii Oddworld: Soulstorm. Ale wczoraj ujawniono również inne kluczowe informacje, które do tej pory nie były znane, a mianowicie datę premiery gry, która została ustalona na 6 kwietnia na PlayStation 4 i PlayStation 5. Najlepsze jest to, że Oddworld: Soulstorm będzie darmowe dla wszystkich abonentów usługi PlayStation Plus, ale tylko na konsolach nowej generacji. Gra będzie również dostępna w tym samym dniu na PC za pośrednictwem Epic Games Store.

 

 

W nowym materiale Lorne Lanning szczegółowo opisuje niektóre z funkcji, które będą obecne w grze Oddworld: Soulstorm, zaczynając od środowiska, które zostało określone jako "2.9D", aby zapewnić większą głębię przy jednoczesnym zachowaniu wierności platformowemu aspektowi gry. Widzimy również, że towarzysze Abe'a, przedstawiciele rasy Mudokonów, nie będą zwykłymi NPC i mogą być przydatni w grze, aby pokonać pewne przeszkody lub pokonać niektórych wrogów. Jednak najbardziej niesamowita funkcja wykorzystuje możliwości nowego Dual Sense, pozwalając poczuć bicie serca Abe'a w chwilach stresu i napięcia, zapewniając wysoki stopień immersji.

Wszystko to wygląda całkiem obiecująco i nie możemy się doczekać, aż dostaniemy w swoje ręce Oddworld: Soulstorm. Jak zwykle znajdziecie ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare