Oddworld: Soulstorm będzie dziś dostępny

Oddworld: Soulstorm będzie dziś dostępny
6 kwi 2021, 12:30

Abe, mimo że jest dziwnie wyglądającą istotą, stał się dość znaną postacią w świecie gier wideo, zwłaszcza wśród fanów platformówek. Jako rodowity Mudokon pochodzący z planety Oddworld, stał się bohaterem wśród swojego ludu, kiedy odkrył, że jego pobratymcy byli używani jako główny składnik do produkcji napoju stworzonego przez Glukkonów, rasy tyranów, którzy zniewolili biednych i spokojnych Mukodonów. Po ucieczce od tego strasznego losu, jest teraz ścigany przez Glukkonów, ale udało mu się udaremnić ich złe plany przez kilka odsłon serii. Oddworld: Soulstorm ponownie podejmuje historię Abe'a i po raz kolejny stawia przed nim wyzwanie uwolnienia swoich kolegów Mudokonów, z niewolniczej pracy.

Oddworld: Soulstorm to przygodówka 2,5D z widokiem z boku, w której będziesz musiał przemierzać różne scenariusze, unikając pułapek i strażników, aby pomóc Mukodonom w walce o wolność. Jak zwykle, przeznaczenie Twojej rasy leży w Twoich rękach, czy Ci się to podoba, czy nie, i będziesz musiał dać z siebie wszystko, jeśli chcesz wyjść z tego bez szwanku. Oddworld: Soulstorm wprowadza sporo nowych mechanik w serii, i zawiera systemy padlinożerstwa i rzemiosła, które pozwolą Ci zbierać zasoby, aby tworzyć broń i inne przedmioty, które będą potrzebne do pokonywania przeszkód w miarę postępów w grze. W tej przygodzie podążą za Tobą wszyscy inni Mudokoni, których uratujesz, i mogą Ci pomóc w walce z Glukkonami.

 

 

Oddworld: Soulstorm jest dostępne od dziś na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Jeśli chcesz zagrać w nią na swoim komputerze, musisz pamiętać, że wymagania systemowe potrzebne do gry są następujące:

Minimalne:

 • System: Windows 7 64-bit.
 • Procesor: Intel Quad Core 1.7Ghz
 • Grafika: Nvidia GTX 670 lub odpowiednik
 • RAM: 8GB
 • Miejsce na dysku: 20GB

Zalecane:

 • System: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel Quad Core 2.3 Ghz
 • Grafika: Nvidia GTX 970 lub odpowiednik
 • RAM: 16GB
 • Miejsce na dysku: 20GB

Jak widać, Oddworld: Soulstorm nie wymaga mocnego komputera i będzie całkiem przystępny. Jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na jego zakup, zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki w każdej chwili.

 • Fyra Frost Fyra Frost

  Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare