Czy Oddworld: Soulstorm pojawi się wkrótce na Xboxie?

Czy Oddworld: Soulstorm pojawi się wkrótce na Xboxie?

Oddworld: Soulstorm zostało wydane dwa miesiące temu i kontynuuje historię Abe'a i jego kolegów Mudokonów. Minęło ponad sześć lat odkąd seria miała nową odsłonę, ostatnią była Oddworld: New 'n' Tasty!, która została wydana w 2014 roku. 6 kwietnia fani mogli ponownie zjednoczyć się z wyjątkową postacią znaną każdemu, kto kiedykolwiek posiadał Playstation 1, ale gra nie jest przeznaczona tylko dla posiadaczy konsoli Sony. Oprócz tego, że gra jest grywalna na Playstation 4 i Playstation 5, Oddworld: Soulstorm jest również dostępne na PC, ale niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości zawita na konsole Microsoftu.

Gra została bowiem zauważona przez Gematsu na stronie ESRB, która zajmuje się listą, oceną i klasyfikacją gier w celu ustalenia ratingu wiekowego w zależności od określonych kryteriów i tematów, takich jak przemoc, seks, alkohol, narkotyki czy nawet język użyty w grze. Widzimy, że Oddworld: Soulstorm jest wymieniona na Xbox One i Xbox Series X/S. O potencjalnej premierze gry na konsolach Microsoftu mówiło się wstępnie, nie podając daty ani nawet okna premiery. Co więcej, było wielce prawdopodobne, że Oddworld: Soulstorm zostanie w pewnym momencie wydany na Xboxa, tak jak to miało miejsce w przypadku jego poprzednika. To wydaje się być potwierdzeniem, choć nie wydano jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ani nie jest znana data premiery.

 


Data premiery powinna zostać podana do publicznej wiadomości w najbliższym czasie, ponieważ ratingi ESRB zazwyczaj mają miejsce na krótko przed wydaniem gier. Na dodatek, E3 odbędzie się już wkrótce, bo 12 czerwca i nie jest wykluczone, że usłyszymy o Oddworld: Soulstorm, może podczas konferencji Xboxa, kto wie?

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : Oddworld Soulstorm
  • Kategorie : Platformówki
  • Edytor : Oddworld Inhabitants
  • Deweloper : Oddworld Inhabitants
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 6 kwietnia 2021
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare