Instant Gaming EU
 
 

Od dziś gracze PC mogą otrzymać trzy darmowe miesiące Xbox Game Pass od Nvidii

Od dziś gracze PC mogą otrzymać trzy darmowe miesiące Xbox Game Pass od Nvidii

Nvidia we współpracy z Microsoftem udostępniła trzymiesięczną subskrypcję PC Game Pass za darmo w ramach programu GeForce Rewards. Wszystko, czego będziesz potrzebować, to dostęp do komputera z procesorem graficznym z serii GTX 10 (lub nowszym) lub dostęp do usługi strumieniowania GeForce Experience firmy Nvidia.

Oferta ta umożliwi użytkownikom Nvidii dostęp do setek gier za pośrednictwem Game Passa na PC. W przypadku użytkowników GeForce NOW, w ponad 130 z tych gier będzie można grać za pośrednictwem strumieniowania w chmurze na PC, urządzeniach mobilnych, telewizorach Smart TV i innych kompatybilnych urządzeniach. Dzięki tej subskrypcji uzyskasz dostęp do świetnych gier Xbox, takich jak Hellblade II, Forza Motorsport i niektórych perełek innych firm, takich jak Palworld. Wiele z tych gier będzie również grywalnych i wyposażonych w zaawansowane technologie Nvidii, takie jak NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i efekty ray tracingu.

Aby uzyskać bezpłatną subskrypcję Game Passa na PC, wykonaj następujące proste kroki:

  • Zaloguj się na swoje nowe lub istniejące konto Nvidia i zarejestruj się w programie Geforce Rewards.
  • Pobierz i zainstaluj aplikację Geforce Experience lub Nvidia (beta)
  • Zaloguj się do aplikacji za pomocą konta Nvidia
  • Kliknij swój profil i przejdź do sekcji "Zrealizuj".
  • Wybierz PC Game Pass GeForce Reward

Promocja kończy się 7 lipca, co oznacza, że do tego czasu można odebrać nagrodę. Można ją również zrealizować do 30 sierpnia, jeśli chcesz poczekać na późniejszą okazję. Mając to na uwadze, powinieneś uzyskać dostęp do biblioteki gier w chmurze Microsoftu przez pełne trzy miesiące.

Rozdawanie darmowego dostępu do Game Passa do końca sierpnia jest mądrym posunięciem ze strony Microsoftu. Wraz z premierą Call of Duty Black Ops 6 Game Passie około października, Xbox może dodać katalog Activision do Xboxowego Game Passa. Powinno to wystarczyć, aby zapoznać nowych subskrybentów PC z usługą, a wiele innych gier również trafi do usługi w nadchodzących miesiącach. Jak zawsze, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać najlepsze oferty przy zamawianiu Call of Duty: Black Ops 6 w przedsprzedaży.

21.39zł
Palworld
Palworld
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : Ninja Theory
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 21 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare