You are here
We also support
 
 
 
 

Obejrzyj godzinę rozgrywki Baldur's Gate III

Obejrzyj godzinę rozgrywki Baldur's Gate III
19 cze 2020, 15:25

Larian wcale nie był nieśmiały, kiedy rozmawiał o funkcjach Baldur's Gate III i już mieliśmy okazję obejrzeć dość długie wideo z rozgrywki, gdy ukazała się nowa gra RPG z serii Baldur's Gate. Wygląda na to, że będą nadal pozwalać nam oglądać wiele z ich gry, zanim będzie dostępna na Early Access w sierpniu. Szef Larian, Swen Vincke, pokazał pełną godzinę rozgrywki Baldur's Gate III w nowym filmie, a jeśli uważasz, że poprzedni był dobry, powinieneś go obejrzeć. Nowy film pokazuje po raz pierwszy nowe systemy rozgrywki i wygląda niesamowicie. Oczywiście, jeśli wolisz nie wiedzieć nic o historii w Baldur's Gate III możesz pominąć oglądanie filmu, ponieważ zawiera on niewielkie spojlery.

 

 

Nowe wideo z gry Baldur's Gate III pokazuje, że wprowadzono pewne modyfikacje w grze od czasu jej ujawnienia w lutym. System inicjatyw zmienił się i możesz teraz łączyć działania swoich postaci, jak tylko zechcesz, o ile mają one tę samą inicjatywę. Otwiera to wiele możliwości taktycznych, ponieważ każda postać ma szeroki zakres umiejętności, z których może korzystać. Funkcją, którą możemy zobaczyć w akcji po raz pierwszy, jest system Inspiracji, który pozwala wykorzystać określone punkty do powtórzenia rzutu kostką, potencjalnie będąc jednym z najbardziej przydatnych narzędzi w grze.

Jeśli obejrzałeś poprzedni film, zauważysz również, że kwestie narratora zostały zmienione. Teraz Baldur’s Gate III będzie opowiadany w czasie teraźniejszym, gdy gracze podejmą decyzje dotyczące dialogu, w przeciwieństwie do czasu przeszłego. Możesz również zauważyć pewne zmiany wprowadzone w interfejsie użytkownika i potworach, które pojawiają się po raz pierwszy.

 

 

Baldur's Gate III zdecydowanie wygląda na bardzo solidnego kandydata, aby stać się jedną z najlepszych gier RPG wydanych w ostatnich latach i godnym następcą klasycznych gier Baldur's Gate.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare