Nowy rozdział Destiny 2 zostanie ujawniony 9 czerwca

Nowy rozdział Destiny 2 zostanie ujawniony 9 czerwca
2 cze 2020, 13:57

W Destiny 2 nie brakuje graczy, odkąd Bungie rozstała się z Activision, zyskując nieco więcej swobody w sposobie wydawania dodatkowej zawartości do gry. Gdy gra stała się darmowa i wraz z wprowadzeniem rozszerzenia Shadowkeep, udało się zabezpieczyć bardziej stabilną bazę graczy, która sprawia, że ​​cała jego zawartość dla wielu graczy jest przyjemniejsza. Ponadto chłopaki z Bungie byli zajęci publikowaniem aktualizacji i ograniczonych czasowo wydarzeń, aby utrzymać aktywność graczy. Nadchodzi nowa aktualizacja Destiny 2 która przyniesie nowy rozdział historii. Bungie ogłosiło to postem na oficjalnym koncie gry na Instagramie który zawiera także krótkie wideo pokazujące Eris Morn poruszającą się przez zamarznięte pustkowie i potwierdzające datę ujawnienia 9 czerwca.

 

 

Chociaż krajobraz w filmie wydaje się być księżycem Jowisza Europą, tak naprawdę nie wiemy, czego Eris dokładnie szuka w tym miejscu. Ponieważ sojusznik Guardiana wydaje się odgrywać znaczącą rolę w walce z Ciemnością, ta nowa część tej historii prawdopodobnie będzie miała coś wspólnego z przybyciem statków piramid, które są w drodze na Ziemię, ale nie dowiemy się wiele więcej szczegółów na temat historii, aż nie nadejdzie data ujawnienia. W tej chwili gracze Destiny 2 mają pełne ręce roboty, próbując zniszczyć Wszechmogącego, zanim superbroń Kabała zderzy się z Ziemią, a kolejne zagrożenie pochodzące z kosmosu na pewno będzie ich chwilowo zajmować.

Cokolwiek by nie było, możesz spodziewać się wielu rzeczy w Destiny 2 w następnych tygodniach. Jeśli nie wypróbowałeś jeszcze strzelanki FPS od Bungie, możesz wypróbować ją w bezpłatnej wersji gry Destiny 2: New Light, która obejmuje grę podstawową i całą zawartość wydaną w pierwszym roku gry.  Jeśli podoba Ci się gra, zdecydowanie polecamy jej rozszerzenie Shadowkeep, które można znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare