Nowy Battlefield zostanie ujawniony w przyszłym tygodniu

Nowy Battlefield zostanie ujawniony w przyszłym tygodniu

Fani serii Battlefield na pewno nie mogą się już doczekać. Od premiery Battlefield V minęło już około dwa i pół roku, i choć gra korzystała z regularnych dodatków, czas spojrzeć w przyszłość tej serii. Plotki na ten temat krążą już od miesięcy, a zarówno DICE, jak i Electronic Arts nie szczędzą informacji na temat gry, nie wspominając już o przeciekach. Wszystko to w dużej mierze podniosło hype i oczekiwania graczy co do kolejnej odsłony Battlefield.

Wygląda na to, że w końcu otrzymają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Rzeczywiście, tweet opublikowany na oficjalnym koncie Battlefield 10 maja zapowiadał, że gra zostanie ujawniona jeszcze w tym miesiącu. Mimo, że wiadomość nie była najbardziej jednoznaczna, nie pozostawiała zbyt wiele wątpliwości. Dziś jednak wszystko się potwierdziło, gdyż za pośrednictwem Twittera dowiedzieliśmy się, że Battlefield zostanie ujawniony 9 czerwca.

 

 

Już za tydzień, o godzinie 16.30 CEST odkryjemy o co chodzi w nowej odsłonie. W drugim tweecie dodano link do oficjalnego kanału YouTube gry i wygląda na to, że to właśnie tam trzeba będzie się udać w D-Day. Do tej pory mieliśmy bardzo mało informacji na temat nowego Battlefield, a mniej więcej podsumowuje je niedawna wypowiedź Oskara Gabrielsona, dyrektora generalnego w DICE:

 

"Ma wszystko, co kochamy w Battlefield - i przenosi to wszystko na kolejny poziom. Epicka skala. Wszechogarniające działania wojenne. Szalone, niespodziewane momenty. Zniszczenia zmieniające przebieg gry. Ogromne bitwy, pełne większej liczby graczy i chaosu niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko to ożywione dzięki mocy konsol i komputerów nowej generacji."


Animacja opublikowana w innym tweecie sugeruje, że ten nowy Battlefield zaoferuje nowoczesne podejście do działań wojennych, tak jak to miało miejsce w przypadku Battlefield 3 i Battlefield 4. Aby dowiedzieć się tego na pewno, będziemy musieli jednak poczekać do przyszłego tygodnia.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

66.94zł
BF 2042
BF 2042
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare