Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Nowy Battlefield zostanie ujawniony w przyszłym miesiącu

Nowy Battlefield zostanie ujawniony w przyszłym miesiącu
NEWS11 maj 2021, 13:00

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele spekulacji i plotek na temat kolejnej odsłony seriiBattlefield, ale DICE nie ujawniło zbyt wiele na temat gry. Nie tak dawno temu określono, że będzie ona zawierać ogromne bitwy, w których weźmie udział więcej graczy niż kiedykolwiek wcześniej, ale do tej pory nie powiedziano nic konkretnego o oprawie czy nowych mechanikach rozgrywki. Wiedzieliśmy już, że Battlefield zostanie ujawnione wkrótce, a fani niecierpliwie czekają, aby dowiedzieć się o nim więcej. DICE potwierdziło wczoraj, że ujawnienie będzie miało miejsce w czerwcu poprzez nieco tajemniczy Tweet na oficjalnym koncie Battlefield.

 

 

Wersy w tweecie wyraźnie wskazują na ujawnienie Battlefielda w przyszłym miesiącu, chociaż jest to dość osobliwy sposób na powstrzymanie wszelkiego rodzaju spekulacji na temat tego ujawnienia. Ogłoszenie nastąpiło po niedawnym wycieku tego, co wydaje się być kilkoma obrazkami Battlefield w zeszłym tygodniu i chociaż tak naprawdę nie dodaje żadnych nowych informacji na temat Battlefielda, daje graczom pomysł na to, czego się spodziewać. Nie wiemy, czy to właśnie ten scenariusz zostanie wykorzystany do ujawnienia gry, czy też EA zdecyduje się zrobić to na swoim własnym wydarzeniu. Jakkolwiek by nie było, Battlefield na pewno przykuje sporo uwagi, gdyż jest to jedna z najpopularniejszych serii strzelanek pierwszoosobowych. Możliwe też, że jeszcze przed oficjalną zapowiedzią dostaniemy jakieś dodatkowe informacje na temat Battlefield, nawet jeśli będą to kolejne przecieki.

 

 

Mimo tych wszystkich zapowiedzi i ujawnień, na premierę nowego Battlefield musimy jeszcze trochę poczekać. Mamy więc dużo czasu, aby cieszyć się Battlefield 5, który możesz znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare