No Man's Sky otrzymuje więcej treści z aktualizacją Origins

No Man's Sky otrzymuje więcej treści z aktualizacją Origins

No Man's Sky jest dość niezwykłą grą od czasu jej premiery. Niektórzy nazywają ją symulatorem chodzenia podczas premiery, i choć prawdą jest, że gra miała bardzo mało możliwości, to jednak zapewniła niesamowite doświadczenie eksploracyjne, które pozwoliło odkryć cały wszechświat pełen planet i stworzeń wszelkiego rodzaju. Następnie, deweloper Hello Games rozpoczął dodawanie nowych funkcji i treści do gry z każdym patchem, który wypuścili, aż zmienili No Man's Sky w zupełnie inną grę. Multiplayer, obsługa VR, nowa mechanika eksploracji, nowe pojazdy, stworzenia i wiele innych dodatków jest teraz w grze, co czyni ją jeszcze lepszą. Ale co jest najbardziej zaskakujące w tym wszystkim jest to, że wszystkie te dodatki są całkowicie darmowe, a to jest coś dość rzadkiego w dzisiejszych czasach, ponieważ dość często są pobierane opłaty za wszelkiego rodzaju istotne treści, które są dodawane do większości gier wideo po premierze.

 

 

Aktualizacja Origins dla No Man's Sky nie jest inna i przynosi więcej darmowych treści do gry w postaci nowych planet do zwiedzania, systemów z wieloma gwiazdami, zupełnie nowy interfejs z różnymi kolorami i stylem, i wiele więcej. Ta aktualizacja skupia się na urozmaiceniu planet, które poznasz w grze, w tym ich krajobrazów, rodzajów obcej flory i fauny, które odkryjesz, różnych biomów obecnych na planetach, a nawet pokrycia chmurami i kolorów. Będziesz mógł również odkryć starożytne budynki, które skrywają tajemnice starych cywilizacji, a niektóre planety zostały zaatakowane anomaliami, które mogą być niebezpieczne. Wreszcie, Tryb Fotograficzny został odświeżony o kolejne filtry i nowe opcje, a także dodano szeroki wachlarz planetarnych wizualizacji atmosferycznych, efektów pogodowych oraz modyfikacji kilku aspektów gry. Lista dodatków i zmian jest dość długa i możesz sprawdzić je wszystkie na oficjalnej stronie No Man's Sky .

Jeśli kiedykolwiek myślałeś, że gra oferowała Ci powtarzalne doświadczenia w pewnym momencie, to aktualizacja, Origins No Man's Sky z pewnością zmieni Twoją opinię, dodając do niej cały szereg nowych możliwości.

77.29zł
No Man's Sky
No Man's Sky
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare