Instant Gaming EU
 
 

Nightingale uruchamia tryb offline

Nightingale uruchamia tryb offline

Gra Nightingale została wydana w lutym i przyciągnęła uwagę wielu graczy dzięki unikalnemu połączeniu mechaniki przetrwania i budowania bazy. Gra opracowana przez Inflexion Games pozwala eksplorować królestwa Fae jako Realmwalker, który korzysta z portali międzywymiarowych. Z rozległym światem Gaslamp Fantasy pełnym zagrożeń, z którymi trzeba się zmierzyć, gra zapewnia ekscytujące wrażenia, które można dzielić z innymi w kooperacyjnym trybie wieloosobowym. W rzeczywistości funkcją najbardziej pożądaną przez graczy od czasu wydania Nightingale był tryb offline, a Inflexion w końcu udało się dodać go do gry w najnowszej aktualizacji.

Ciesz się grą solo

Do tej pory gracze Nightingale, którzy chcieli zanurzyć się w grze solo, musieli spróbować szczęścia i znaleźć odpowiedni serwer. Sytuacja się zmieniła, ponieważ tryb offline pozwala doświadczyć radości i nieszczęść związanych z odkrywaniem Krain Fae całkowicie samotnie. Oprócz tego nowego trybu rozgrywki, studio deweloperskie wprowadziło również inną funkcję, o którą prosiło wielu graczy. Możesz teraz budować wszystko, używając przedmiotów bezpośrednio z magazynu. Pożegnaj się z brakami w ekwipunku i niekończącymi się wyprawami po przedmioty ze skrzyń!

 

 

Jako bonus, możesz teraz znaleźć nowe i niebezpieczne potwory podczas przygody w różnych wymiarach. Gwiazdy takie jak Edgar Allan Poe i Joanna d'Arc będą stanowić wielkie wyzwanie, a zwykłe potwory są teraz dostępne na trzech poziomach, z których każdy jest trudniejszy od poprzedniego. Na szczęście im wyższy poziom trudności, tym lepszą nagrodę otrzymasz za ich pokonanie.

Nightingale kontynuuje swoją podróż przez Early Access, a dzięki tym wszystkim dodatkom jest o krok bliżej do stania się idealnym wyborem dla tych, którzy szukają innego rodzaju przetrwania. Jeśli chcesz dać jej szansę, sprawdź najlepsze oferty na zakup Nightingale i przygotuj się na odkrycie wszystkiego, co gra ma do zaoferowania.

83.19zł
Nightingale
Nightingale
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare