Eneba COM
 
 

Nightingale będzie zawierać tryb offline

Nightingale będzie zawierać tryb offline

Najlepszą rzeczą w graniu w grę taką jak Nightingale we wczesnym dostępie jest to, że jesteś świadkiem jej ewolucji przed wydaniem ostatecznej wersji. Pozwala to docenić ulepszenia, a czasem nawet przyczynić się do tego procesu poprzez sugestie za pośrednictwem odpowiednich kanałów. W przypadku Nightingale, gra oferuje ekscytujące doświadczenie przetrwania, w którym innowacyjny system tworzenia królestwa otwiera drzwi do unikalnych interakcji, ale także pozwala uczynić swoją przygodę dość osobistą. Mimo że Nightingale obsługuje tryb wieloosobowy, wielu graczy uwielbia podejmować większe wyzwania w pojedynkę i właśnie wtedy konieczność bycia stale online staje się problemem.

 

 

Nadchodząca zmiana

Aby zagłębić się w alternatywny wiktoriański wszechświat Nightingale wraz z innymi graczami, wymagane jest połączenie online. W tej chwili musisz być stale online podczas gry, nawet jeśli chcesz cieszyć się doświadczeniem solo. Ponieważ Nightingale został właśnie wydany we wczesnym dostępie za pośrednictwem Steam, serwery wciąż wymagają pewnego dostrojenia, a niektórych problemów z połączeniem można łatwo uniknąć w trybie dla jednego gracza bez wymogu "zawsze online".

Jeśli jesteś jednym z takich graczy, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Deweloper Inflexion Games potwierdził, że pracuje nad dodaniem trybu offline do gry o przetrwaniu i craftingu. Studio wysłuchało próśb społeczności i zmieni swoją wizję gry, która była całkowicie skoncentrowana na kooperacyjnym trybie wieloosobowym, na taką, którą można cieszyć się również solo i w trybie offline.

"Rozgrywka kooperacyjna związana z posiadaniem członków drużyny w wielu królestwach była trudniejszym technicznie problemem i dlatego zdecydowaliśmy się zająć nią w pierwszej kolejności. Patrząc wstecz na tę decyzję, źle oceniliśmy to, czego niektórzy z was szukali w swoich doświadczeniach".

"Obecnie nadajemy priorytet i opracowujemy tryb offline, który planujemy udostępnić tak szybko, jak to możliwe".

Nightingale spędzi trochę czasu we wczesnym dostępie, a jego twórca chce ulepszyć grę bez znaczącej zmiany podstawowej rozgrywki. O co jeszcze można prosić? Jeśli jesteś gotowy na odkrywanie różnorodnych, ręcznie stworzonych krain w ekscytującym doświadczeniu przetrwania, możesz już teraz zagłębić się w świat Nightingale w najlepszej okazji dzięki naszej porównywarce. Pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić wymagania systemowe gry Nightingale na PC.

77.93zł
Nightingale
Nightingale
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare