Necromunda: Underhive Wars ma datę wydania

Necromunda: Underhive Wars ma datę wydania

Rozwój gry Necromunda: Underhive Wars był długim procesem, a deweloperzy byli dość skryci co do swojej gry, do tego stopnia, że wielu graczy zastanawiało się nawet, czy w końcu wyjdzie ona tego lata zgodnie z planem. To nie jest tak, że uniwersum Necromundy jest nowe dla fanów miniaturowych gier Games Workshop, ale poza kilkoma zdjęciami do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji o grze. Biorąc pod uwagę pracę wykonaną przez Rogue Factor z Mordheim: City of the Damned, wiemy, że mają doświadczenie z innymi stołowymi grami z uniwersum Warhammera, ale nie wiedzieliśmy, jaki rodzaj rozgrywki oferuje ta nowa adaptacja.

 

 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że trzy gangi występujące początkowo w Necromunda: Underhive Wars to Orlocks, Escher i Goliath. Są to trzy grupy, które dobrze znają fani licencji. Każda z nich ma swój własny styl gry, który jest faworyzowany przez ich umiejętności i broń, które odkryjesz po wydaniu gry. Oczywiście, każdy gang ma swoje własne klasy specjalistyczne i będziesz mógł przetestować swoje umiejętności strategiczne w potyczkach, w których członkowie Twojego gangu będą walczyć z innymi w niebezpiecznych głębinach Underhive. Chociaż wydaje się, że w Necromunda: Underhive Wars będzie bardzo ograniczona liczba gangów dostępnych na starcie, jest całkiem prawdopodobne, że zobaczymy więcej z nich dodanych przez DLC później, jak to się stało z Mordheim. Jeśli lubisz inne gangi jak Van Saar, Delaque, czy Cawdor, być może będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aby z nimi zagrać.

 

 

Ostatnie kawałki puzzli Necromunda: Underhive Wars zostały właśnie ujawnione w nowym klipie, który w końcu ogłasza oficjalną datę premiery gry na PC. Necromunda: Underhive Wars będzie dostępny 8 września na Steam i możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepszą cenę zakupu już teraz.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare