Necromunda: Underhive Wars ma datę wydania

Necromunda: Underhive Wars ma datę wydania

Rozwój gry Necromunda: Underhive Wars był długim procesem, a deweloperzy byli dość skryci co do swojej gry, do tego stopnia, że wielu graczy zastanawiało się nawet, czy w końcu wyjdzie ona tego lata zgodnie z planem. To nie jest tak, że uniwersum Necromundy jest nowe dla fanów miniaturowych gier Games Workshop, ale poza kilkoma zdjęciami do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji o grze. Biorąc pod uwagę pracę wykonaną przez Rogue Factor z Mordheim: City of the Damned, wiemy, że mają doświadczenie z innymi stołowymi grami z uniwersum Warhammera, ale nie wiedzieliśmy, jaki rodzaj rozgrywki oferuje ta nowa adaptacja.

 

 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że trzy gangi występujące początkowo w Necromunda: Underhive Wars to Orlocks, Escher i Goliath. Są to trzy grupy, które dobrze znają fani licencji. Każda z nich ma swój własny styl gry, który jest faworyzowany przez ich umiejętności i broń, które odkryjesz po wydaniu gry. Oczywiście, każdy gang ma swoje własne klasy specjalistyczne i będziesz mógł przetestować swoje umiejętności strategiczne w potyczkach, w których członkowie Twojego gangu będą walczyć z innymi w niebezpiecznych głębinach Underhive. Chociaż wydaje się, że w Necromunda: Underhive Wars będzie bardzo ograniczona liczba gangów dostępnych na starcie, jest całkiem prawdopodobne, że zobaczymy więcej z nich dodanych przez DLC później, jak to się stało z Mordheim. Jeśli lubisz inne gangi jak Van Saar, Delaque, czy Cawdor, być może będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aby z nimi zagrać.

 

 

Ostatnie kawałki puzzli Necromunda: Underhive Wars zostały właśnie ujawnione w nowym klipie, który w końcu ogłasza oficjalną datę premiery gry na PC. Necromunda: Underhive Wars będzie dostępny 8 września na Steam i możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepszą cenę zakupu już teraz.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare