Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Necromunda: Underhive Wars nadejdzie tego lata

Necromunda: Underhive Wars nadejdzie tego lata
3 cze 2020, 14:12

Deweloper Rogue Factor już od dłuższego czasu utrzymuje większość fanów Warhammera 40,000 zastanawiających się nad nadchodzącą grą wideo opartą na miniaturowych grach stołowych od Games Workshop. Necromunda: Underhive Warszostało pierwotnie ogłoszone na E3 w 2018 roku, a po tym, jak od tamtej pory prawie nie opublikowano żadnych informacji na temat gry, większość ludzi pomyślała, że ​​nie ma mowy, aby została wydana tego lata.Wygląda na to, że jest to jeden z tych przypadków, w których deweloperzy postanowili nie podawać do publicznej wiadomości każdego etapu tworzenia gry, ale najnowsze wiadomości potwierdzają, że Necromunda: Underhive Wars zostanie wydane tego lata zgodnie z planem, a także rzuciły trochę światła na niektóre funkcje gry.

Necromunda: Underhive Wars pozostawia na boku ogromne bitwy z udziałem armii różnych frakcji, aby skupić się na aspekcie wszechświata Warhammera 40 000, który jest często pomijany, czyli na cywilach. Gra przeniesie Cię w głąb ogromnego miasta-ula, w którym miliony ludzi walczą o życie w dość ekstremalnych warunkach i pracę nad zasileniem maszyn potrzebnych do utrzymania Imperium. Wśród tych obywateli zawsze są ludzie, którzy szukają alternatywnych sposobów życia i możesz tam znaleźć bezwzględne gangi, których członkowie badają głębiny miasta, szukając zapomnianej technologii i skarbów podczas walki z potworami i innymi gangami.

 

 

Necromunda: Underhive Wars będzie zawierał rozgrywkę podobną do tej z Mordheim: City of the Damned i zapewni Ci kontrolę nad jednym z trzech możliwych gangów w 15 scenariuszach kampanii dla jednego gracza. Początkowo dostępne będą tylko Dom Escher, Dom Goliath i Dom Orlock, ale później zostanie dodanych więcej frakcji. Każda z nich ma unikalne klasy, broń i umiejętności. Będziesz także mógł stworzyć własny gang i podejmować misje przeciwko sztucznej inteligencji i innym graczom.

Pozostaje tylko wiedzieć, kiedy dokładnie Necromunda: Underhive Wars będzie dostępna, ale prawdopodobnie otrzymamy więcej informacji na ten temat w nadchodzących tygodniach, ponieważ premiera planowana jest na lato na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare