Necromunda: Hired Gun pokazuje swój kinowy zwiastun

Necromunda: Hired Gun pokazuje swój kinowy zwiastun

Miniaturowe gry planszowe firmy Games Workshop są niekończącym się źródłem inspiracji dla gier wideo. Ich mechanikę turową można łatwo dostosować do formatu cyfrowego. Dlatego też większość z wydanych do tej pory adaptacji podąża za tym schematem i oferuje możliwość kontrolowania armii, które walczą na polu bitwy według określonych zasad. Jednak z uniwersów Warhammer i Warhammer 40,000 pochodzi coś więcej niż tylko turowe gry wideo, a na liście można znaleźć gry strategiczne czasu rzeczywistego, takie jak seria Dawn of War, gry RPG akcji, takie jak Inquisitor: Martyr lub Chaosbane, a nawet strzelanki, takie jak Fire Warrior. Inne gry z tej franczyzy przyciągnęły uwagę deweloperów i tak na przykład Necromunda stała się ostatnio dość popularna dzięki kilku grom wideo opartym na jej lore.

Necromunda: Underhive Wars pozwalał nam kontrolować jeden z gangów walczących o terytorium i zyski w głębi masywnego miasta-roju, ale nadchodzący Necromunda: Hired Gun podchodzi do franczyzy bardziej osobiście, pozwalając nam stać się jednym z łowców nagród próbujących zarobić na swoje utrzymanie w niebezpiecznych ulicach i podpoziomach Necromundy. Mieliśmy już okazję obejrzeć kilka filmów pokazujących rozgrywkę i ujawniających jej cechy, ale wraz z premierą Necromunda: Hired Gun za rogiem, Focus Home Interactive opublikowało nowy filmik prezentujący grę.

 

 

Filmik pokazuje nam jak wygląda sytuacja w 41 tysiącleciu, ukazując znaczenie miast-rojów takich jak Necromunda w ekspansji ludzkiego imperium. Jeśli wczytać się nieco między wierszami, można się domyślić, że cały ten postęp wiąże się z kosztami w postaci ludzkich istnień. Oczywiście, są też ludzie, którzy będą próbowali wykorzystać każdą sytuację, aby zyskać zysk, a Necromunda jest idealnym miejscem dla łowców nagród, ponieważ przestępczość, wojny gangów, mutanty i obrzydliwości stają się problemem na co dzień. Zawsze znajdzie się ktoś chętny do zapłacenia, więc inni odwalają brudną robotę, a Ty jesteś całkiem zadowolony, że to właśnie ty zbierasz nagrody.

Necromunda: Hired Gun będzie dostępna już jutro na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Już teraz możecie znaleźć ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare