Necromunda: Hired Gun pokazuje swoją brutalną rozgrywkę w nowym filmie

Necromunda: Hired Gun pokazuje swoją brutalną rozgrywkę w nowym filmie

Gry planszowe Games Workshop stały się źródłem inspiracji dla wielu twórców gier wideo. Od Total War: Warhammer do Dawn of War, jest wiele sposobów na zanurzenie się w uniwersach Warhammer Fantasy i Warhammer 40K poprzez gry wideo, a każda z nich oferuje inne spojrzenie na konflikt pomiędzy siłami porządku i chaosu. Jednak przy tej okazji skupiamy się szczególnie na Necromundzie, grze, która skupia się na walce o władzę różnych gangów w ogromnym mieście-roju. W zeszłym roku mogliśmy wreszcie lepiej przyjrzeć się temu scenariuszowi dzięki Necromunda: Underhive Wars, trzecioosobowej taktycznej grze strategicznej z elementami rpg, która pozwala kontrolować jednego z tych gagatków podczas walki o odzyskanie utraconej technologii i cennych zasobów z czeluści miasta Necromunda. Jednak już wkrótce ukaże się nowa gra oparta na tym samym świecie.

Necromunda: Hired Gun to bardziej osobiste podejście do akcji. Jest to pierwszoosobowa strzelanina, w której gracz wciela się w łowcę nagród, próbującego zarobić na swoje utrzymanie na niebezpiecznych poziomach tego brutalnego miasta. Przetrwanie w Necromundzie jest trudne, ale kiedy Twoim zadaniem jest polowanie na najgorsze szumowiny w tym miejscu, jesteś na zupełnie innym poziomie. Nie ma znaczenia, czy jest to podstępny gagatek, heretyk knujący przeciwko Imperatorowi, czy nawet obrzydliwa kreatura zmutowana przez wpływ chaosu, gdy tylko zostanie oznaczona, będziesz na nią bezlitośnie polował z pomocą swojego zaufanego cyber-mastifa. Oczywiście w Necromunda: Hired Gun masz do dyspozycji szeroki wachlarz cybernetycznych ulepszeń i broni, które możesz ulepszać w miarę zbierania nagród i postępów w grze.

 

 

Necromunda: Hired Gun oferuje inne spojrzenie na życie w przemysłowym mieście-roju w 40. tysiącleciu, z szaloną, pełną akcji rozgrywką i mnóstwem celów do upolowania. Premiera gry została zaplanowana na 1 czerwca 2021 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Już teraz znajdziesz ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare