Instant Gaming EU
 
 

Darktide świętuje rocznicę nową zawartością

Darktide świętuje rocznicę nową zawartością

Minął już rok, odkąd Fatshark wydał Warhammer 40,000: Darktide ku uciesze fanów gry stołowej Games Workshop. Gra zapewnia ekscytującą rozgrywkę wieloosobową, która jest dość podobna do tej dostępnej w Vermintide 2, ale z oczywistymi różnicami wynikającymi z osadzenia w innym scenariuszu. Oczywiście rozgrywka w Warhammer 40,000: Darktide jest równie ekscytująca i szalona, jak w innych grach studia.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Warhammer 40,000: Darktide nie do końca trafił w sedno ze swoim systemem talentów w momencie premiery, ale wiele jego funkcji zostało ulepszonych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Rezultatem jest odrodzenie liczby graczy, co przekłada się również na lepsze wrażenia z rozgrywki wieloosobowej. Z okazji pierwszej rocznicy gry, Fatshark ogłosił, że wyda nową zawartość do gry w dwóch łatkach, które wprowadzą sporo nowości do Darktide.

Pierwszy patch pojawi się w tym miesiącu i doda nową strefę do walki ze skorumpowanymi sługami Chaosu. Pierwsza część The Traitor Curse przyniesie również nowe funkcje, w tym opcję inspekcji ekwipunku graczy i nowe kamienie kluczowe dla drzewka talentów Weterana. Druga część aktualizacji zostanie wydana w grudniu. Chociaż nie ma żadnych wiadomości na temat jej zawartości, prawdopodobnie będzie ona zawierać nową misję i kilka innych dodatkowych funkcji, o które prosili gracze.

 

 

Wygląda na to, że Fatshark w końcu udało się doprowadzić Warhammer 40,000: Darktide do pozycji, w której powinien znajdować się w momencie premiery. Dzięki nowej mechanice rozgrywki i progresji, a także jeszcze większej zawartości, która wkrótce pojawi się w grze, jest to bardzo dobry moment, aby zanurzyć się w grze lub do niej powrócić. Jak zwykle, najlepsze oferty na klucze do Warhammer 40,000: Darktide na PC są zawsze dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare