Na Nintendo Switch dostępna jest darmowa wersja demonstracyjna Splatoon 2

Na Nintendo Switch dostępna jest darmowa wersja demonstracyjna Splatoon 2

Splatoon to jedna z ulubionych gier wideo dla wielu graczy konsol Nintendo. Oryginalna gra stała się dość popularna dzięki kolorowej grafice i niesamowicie zabawnej rozgrywce, ale wydanie jej kontynuacji tylko poprawiło jej główne funkcje dzięki nowym dodatkom, które w pełni wykorzystują możliwości Nintendo Switch. Splatoon 2 to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, w której Inklingi i Octolingi walczą w trybie dla wielu graczy, zapewniając ekstremalną zabawę. Używają kolorowego atramentu jako amunicji do swojej broni, a ponieważ gracze mogą się leczyć i bardzo szybko pływać po każdej powierzchni pokrytej atramentem w ich kolorze, strzelanie do dowolnej powierzchni do malowania może być użyte do celów taktycznych. Splatoon 2 zawiera kilka trybów wieloosobowych opartych na drużynie, ale zawiera także nowy tryb biegania Łosoś, w którym czterech graczy współpracuje, aby odeprzeć hordy wrogów i zbierać jaja ryb.

 

 

Jeśli nie grałeś jeszcze w Splatoon 2 i nie masz ochoty na zabawę w trybie wieloosobowym, możesz wypróbować grę na swojej konsoli. Nintendo ogłosiło rozpoczęcie specjalnej imprezy demonstracyjnej dla Splatoon 2, która rozpocznie się dzisiaj i będzie dostępna do 6 może 2020 r. Wszystkie tryby gry są dostępne za darmo podczas wydarzenia. Gracze będą mogli brać udział w bitwach kooperacyjnych w Salmon Run, ale także wziąć udział w bitwach rankingowych i meczach Turf War. Nie masz praktycznie żadnej wymówki, aby nie wypróbować tej gry i jest to bardzo dobra okazja do zabawy z dziećmi, jeśli przebywasz w domu i masz Nintendo Switch.

Aby zagrać w Splatoon 2 wystarczy pobrać wersję demonstracyjną, która pozwoli Ci grać w trybie offline bez problemu. Jeśli chcesz grać online z przyjaciółmi, musisz subskrybować usługę Nintendo Switch Online. Ale nie martw się, ponieważ siedmiodniowy okres próbny jest dostępny bezpłatnie w sklepie Nintendo. Jeśli pobierzesz wersję demo Splatoon 2 otrzymasz kod, którego możesz użyć do aktywacji wersji próbnej NSO. Jeśli chcesz kupić Splatoon 2 zawsze możesz odwiedzić nasz komparator, aby znaleźć najlepsze ceny.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare