Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Na Nintendo Switch dostępna jest darmowa wersja demonstracyjna Splatoon 2

Na Nintendo Switch dostępna jest darmowa wersja demonstracyjna Splatoon 2
29 kwi 2020, 13:30

Splatoon to jedna z ulubionych gier wideo dla wielu graczy konsol Nintendo. Oryginalna gra stała się dość popularna dzięki kolorowej grafice i niesamowicie zabawnej rozgrywce, ale wydanie jej kontynuacji tylko poprawiło jej główne funkcje dzięki nowym dodatkom, które w pełni wykorzystują możliwości Nintendo Switch. Splatoon 2 to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, w której Inklingi i Octolingi walczą w trybie dla wielu graczy, zapewniając ekstremalną zabawę. Używają kolorowego atramentu jako amunicji do swojej broni, a ponieważ gracze mogą się leczyć i bardzo szybko pływać po każdej powierzchni pokrytej atramentem w ich kolorze, strzelanie do dowolnej powierzchni do malowania może być użyte do celów taktycznych. Splatoon 2 zawiera kilka trybów wieloosobowych opartych na drużynie, ale zawiera także nowy tryb biegania Łosoś, w którym czterech graczy współpracuje, aby odeprzeć hordy wrogów i zbierać jaja ryb.

 

 

Jeśli nie grałeś jeszcze w Splatoon 2 i nie masz ochoty na zabawę w trybie wieloosobowym, możesz wypróbować grę na swojej konsoli. Nintendo ogłosiło rozpoczęcie specjalnej imprezy demonstracyjnej dla Splatoon 2, która rozpocznie się dzisiaj i będzie dostępna do 6 może 2020 r. Wszystkie tryby gry są dostępne za darmo podczas wydarzenia. Gracze będą mogli brać udział w bitwach kooperacyjnych w Salmon Run, ale także wziąć udział w bitwach rankingowych i meczach Turf War. Nie masz praktycznie żadnej wymówki, aby nie wypróbować tej gry i jest to bardzo dobra okazja do zabawy z dziećmi, jeśli przebywasz w domu i masz Nintendo Switch.

Aby zagrać w Splatoon 2 wystarczy pobrać wersję demonstracyjną, która pozwoli Ci grać w trybie offline bez problemu. Jeśli chcesz grać online z przyjaciółmi, musisz subskrybować usługę Nintendo Switch Online. Ale nie martw się, ponieważ siedmiodniowy okres próbny jest dostępny bezpłatnie w sklepie Nintendo. Jeśli pobierzesz wersję demo Splatoon 2 otrzymasz kod, którego możesz użyć do aktywacji wersji próbnej NSO. Jeśli chcesz kupić Splatoon 2 zawsze możesz odwiedzić nasz komparator, aby znaleźć najlepsze ceny.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare