Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection zostanie wydany w przyszłym miesiącu

Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection zostanie wydany w przyszłym miesiącu

Jeśli chodzi o gry walki, dość powszechne jest dołączanie dodatkowych wojowników do gry po jej wydaniu. Zazwyczaj odbywa się to za pomocą dodatków DLC zawartych w Przepustce Sezonowej i dokładnie tak stało się z najnowszą odsłoną długowiecznej serii Mortal Kombat. W tym przypadku Mortal Kombat 11 Kombat Pack dodał sześć nowych postaci do listy wojowników dostępnych w Mortal Kombat 11, gdzie dodani są: Shang Tsung, Nightwolf, Terminator T-800, Sindel, Joker i Spawn. Każdy z nich miał nowe ruchy i fatalities, a wielu graczy już je odblokowało. Ale jeśli jeszcze nie wypróbowałeś gry, możesz poczekać do następnego miesiąca, ponieważ zostanie wydana nowa wersja Mortal Kombat 11.

 

 

Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection obejmie grę podstawową wraz ze wszystkimi postaciami z Mortal Kombat 11 Kombat Pack, ale zawiera także nadchodzące nowe rozszerzenie do gry - Aftermath. Dodatek zawiera zupełnie nową historię filmową, w której bóg ognia Liu Kang rekrutuje grupę bojowników, aby walczyli za niego i zabezpieczyli przyszłość Ziemi. Rozszerzenie dodaje trzech nowych wojowników, a mianowicie Sheevę, Fujina i Robocopa, a także trzy nowe zestawy skórek, które zostaną wydane później.

 

 

Jeśli posiadasz już Mortal Kombat 11 możesz poznać nową historię w dodatku Aftermath od 26 maja, oczywiście pod warunkiem, że kupisz ją osobno. Ale jeśli jeszcze nie masz tej gry, najlepszą opcją jest zakup Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection, a będziesz mieć dostęp do wszystkich wydanych do tej pory treści. Musisz tylko poczekać trochę dłużej, ponieważ Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection będzie dostępny po 16 czerwca na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare