Już prawie czas na Mortal Kombat 12

Już prawie czas na Mortal Kombat 12

NetherRealm Studios właśnie opublikowało kolejny zwiastun kolejnej odsłony Mortal Kombat i wygląda na to, że nadszedł najwyższy czas. Współtwórca MK, Ed Boon, opublikował krótki filmik przedstawiający zegar tykający do 12, tylko po to, by pominąć go i przejść bezpośrednio do 1. Czy może to być wskazówka dotycząca restartu serii? Zobacz zwiastun Mortal Kombat 12 tutaj:

Czas i jeszcze raz czas

Istnieją pewne wskazówki sugerujące na podróże w czasie lub zmianę historii w nowym MK. Pierwszy zwiastun, który pojawił się pod koniec filmu z okazji 30-lecia serii, pokazał pojedyncze ziarnko piasku przesypujące się przez klepsydrę, a następnie eksplodujące w coś, co wygląda jak Wielki Wybuch.

Pozostawiło to fanów w ferworze spekulacji. Najważniejsza teoria głosi, że piasek pochodzi z Klepsydry Kroniki. Kronika, antagonistka Mortal Kombat 11, używała swojej Klepsydry do kształtowania linii czasu, dzięki czemu bohaterowie MK mogli spotkać swoje młodsze odpowiedniki i gości z innych rzeczywistości.

Oczywiście bohaterom udało się odebrać Kronice Klepsydrę i spróbować zresetować linię czasu. Niewykluczone, że zobaczymy efekty takiej próby. Możemy być również świadkami ogromnych zmian w historii MK - być może nawet zupełnie nowego wszechświata.

W każdym razie Warner Bros. oświadczyło już, że Mortal Kombat 12 zadebiutuje w tym roku, więc wkrótce powinniśmy zobaczyć więcej konkretnych informacji i datę premiery. Jak głosi teaser, "to już prawie czas".

 

 

W innych wiadomościach związanych z MK, gwiazda Władcy Pierścieni i The Boys, Karl Urban, prowadzi ostatnie rozmowy w sprawie zagrania Johnny'ego Cage'a w filmie Mortal Kombat 2. Simon McQuoid, reżyser filmu z 2021 roku, również ma powrócić.

W związku z tym pozostaje nam tylko czekać (miejmy nadzieję, że niedługo) na solidne ogłoszenia dotyczące Mortal Kombat 12. Jeśli jeszcze nie grałeś w poprzednią grę, nie musisz czekać. Zgarnij klucz Mortal Kombat 11 na Xbox z naszej porównywarki już dziś.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare