Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Min Min to nowa postać w Super Smash Bros. Ultimate

Min Min to nowa postać w Super Smash Bros. Ultimate
23 cze 2020, 15:14

Super Smash Bros. Ultimate  to zdecydowanie najpopularniejsza gra walki na konsolach Nintendo. Jest nie tylko uzależniająca i ekscytująca, ale także zawiera jedą z największych baz wojowników, jeśli nie największą. Podstawowa gra zawiera 74 postacie zaczerpnięte z innych gier japońskiej firmy, w tym franczyz takich jak The Legend of Zelda, Super Mario Bros. czy Pokémon, ale także inne kultowe postacie od niezależnych twórców, takich jak Square Enix, SNK, Bandai, Konami, Sega i wiele innych. Rezultatem jest imponująca gra walki, która stała się ulubioną grą na konsolach Nintendo.

 

 

Ale jeśli uważasz, że w Super Smash Bros. Ultimate, 74 postacie to dużo, powinieneś wiedzieć, że Nintendo wciąż dodaje więcej do tej listy za pośrednictwem DLC. Dokładnie tak się stało wczoraj, gdy ogłoszono najnowszego wojownika Super Smash Bros. Ultimate. To nikt inny jak Min Min, niesławny bombowiec ramen z ARMS, która jest kolejną popularną grą walki na Nintendo Switch, w której postacie walczą za pomocą rozkładanych ramion. Oczywiście, Min Min będzie walczyć w ten sam sposób w Super Smash Bros. Ultimate, a jej ramiona pozwolą jej uderzać wrogów z daleka, gdy będzie stosunkowo bezpieczna. Może także użyć swojego ostatecznego uderzenia, by poprosić o pomoc inne postacie ARMS i zniszczyć swoich przeciwników.

 

 

DLC z Min Min pojawi się 30 czerwca w Super Smash Bros. Ultimate, a także wprowadzi nowy etap, Spring Stadium, który zawiera kilka platform skoków i dronów, które zrzucą łupy. DLC jest również częścią drugiego Fighter Passa do Super Smash Bros. Ultimate, który obejmuje łącznie sześciu nowych wojowników, którzy zostaną wypuszczeni do 2021 roku. Oczywiście, jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Super Smash Bros. Ultimate i chcesz dobrze się bawić ze znajomymi, odwiedź porównywarkę w dowolnym momencie, aby znaleźć tę grę w najlepszej cenie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare