Min Min to nowa postać w Super Smash Bros. Ultimate

Min Min to nowa postać w Super Smash Bros. Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate  to zdecydowanie najpopularniejsza gra walki na konsolach Nintendo. Jest nie tylko uzależniająca i ekscytująca, ale także zawiera jedą z największych baz wojowników, jeśli nie największą. Podstawowa gra zawiera 74 postacie zaczerpnięte z innych gier japońskiej firmy, w tym franczyz takich jak The Legend of Zelda, Super Mario Bros. czy Pokémon, ale także inne kultowe postacie od niezależnych twórców, takich jak Square Enix, SNK, Bandai, Konami, Sega i wiele innych. Rezultatem jest imponująca gra walki, która stała się ulubioną grą na konsolach Nintendo.

 

 

Ale jeśli uważasz, że w Super Smash Bros. Ultimate, 74 postacie to dużo, powinieneś wiedzieć, że Nintendo wciąż dodaje więcej do tej listy za pośrednictwem DLC. Dokładnie tak się stało wczoraj, gdy ogłoszono najnowszego wojownika Super Smash Bros. Ultimate. To nikt inny jak Min Min, niesławny bombowiec ramen z ARMS, która jest kolejną popularną grą walki na Nintendo Switch, w której postacie walczą za pomocą rozkładanych ramion. Oczywiście, Min Min będzie walczyć w ten sam sposób w Super Smash Bros. Ultimate, a jej ramiona pozwolą jej uderzać wrogów z daleka, gdy będzie stosunkowo bezpieczna. Może także użyć swojego ostatecznego uderzenia, by poprosić o pomoc inne postacie ARMS i zniszczyć swoich przeciwników.

 

 

DLC z Min Min pojawi się 30 czerwca w Super Smash Bros. Ultimate, a także wprowadzi nowy etap, Spring Stadium, który zawiera kilka platform skoków i dronów, które zrzucą łupy. DLC jest również częścią drugiego Fighter Passa do Super Smash Bros. Ultimate, który obejmuje łącznie sześciu nowych wojowników, którzy zostaną wypuszczeni do 2021 roku. Oczywiście, jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Super Smash Bros. Ultimate i chcesz dobrze się bawić ze znajomymi, odwiedź porównywarkę w dowolnym momencie, aby znaleźć tę grę w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare