Metro: Last Light Redux za darmo na PC

Metro: Last Light Redux za darmo na PC

Po ogromnym sukcesie rozdania darmowego Star Wars: Battlefront II, które miało miejsce kilka tygodni temu w Epic Games Store, w tym tygodniu przyszła kolej na kolejną parę gier. Do najbliższego czwartku w Epic Games Store można zdobyć gry Metro: Last Light Redux i For the King. Mimo że obie gry są zupełnie różne pod względem rozgrywki, będą miłym dodatkiem do Twojej biblioteki gier na PC, a wszystko, co musisz zrobić, aby je zdobyć, to zalogować się na swoje konto EGS i je odebrać. Od tego momentu będą one na zawsze dostępne dla Ciebie, a Ty możesz je pobierać i instalować tyle razy, ile chcesz.

Metro: Last Light Redux to zremasterowana wersja gry Metro: Last Light, która oferuje tę samą pierwszoosobową strzelaninę w postapokaliptycznym otoczeniu, ale z ulepszoną grafiką i nowymi trybami gry. Zawiera również wszystkie dodatki DLC wydane dla oryginalnej gry. Próba przetrwania w moskiewskim metrze po wybuchu konfliktu nuklearnego jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca.

 

 

Z drugiej strony, For the King to gra strategiczna, która łączy mechanikę roguelike z walką w systemie turowym, zapewniając wspaniałe wrażenia z rozgrywki dla wielu graczy. Weź udział w wymagających walkach podczas eksploracji proceduralnie generowanych map pełnych misji i wydarzeń.

 

 

Strzelanka pierwszoosobowa lub strategia. Nie musisz wybierać, którą z nich wolisz już teraz, ponieważ możesz teraz zdobyć obie gry, a decyzję podjąć później. Ogromna ilość gier, które gracze mogą dostać za darmo od momentu uruchomienia Epic Games Store przyczyniła się do tego, że platforma stała się dość popularna, ale nie musi to oznaczać, że sprzedają więcej gier. W każdym razie możliwość zdobycia gry bez konieczności płacenia za nią na PC jest zawsze mile widziana.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare