You are here
We also support
 
 
 
 

Metro: Last Light Redux za darmo na PC

Metro: Last Light Redux za darmo na PC
5 lut 2021, 17:00

Po ogromnym sukcesie rozdania darmowego Star Wars: Battlefront II, które miało miejsce kilka tygodni temu w Epic Games Store, w tym tygodniu przyszła kolej na kolejną parę gier. Do najbliższego czwartku w Epic Games Store można zdobyć gry Metro: Last Light Redux i For the King. Mimo że obie gry są zupełnie różne pod względem rozgrywki, będą miłym dodatkiem do Twojej biblioteki gier na PC, a wszystko, co musisz zrobić, aby je zdobyć, to zalogować się na swoje konto EGS i je odebrać. Od tego momentu będą one na zawsze dostępne dla Ciebie, a Ty możesz je pobierać i instalować tyle razy, ile chcesz.

Metro: Last Light Redux to zremasterowana wersja gry Metro: Last Light, która oferuje tę samą pierwszoosobową strzelaninę w postapokaliptycznym otoczeniu, ale z ulepszoną grafiką i nowymi trybami gry. Zawiera również wszystkie dodatki DLC wydane dla oryginalnej gry. Próba przetrwania w moskiewskim metrze po wybuchu konfliktu nuklearnego jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca.

 

 

Z drugiej strony, For the King to gra strategiczna, która łączy mechanikę roguelike z walką w systemie turowym, zapewniając wspaniałe wrażenia z rozgrywki dla wielu graczy. Weź udział w wymagających walkach podczas eksploracji proceduralnie generowanych map pełnych misji i wydarzeń.

 

 

Strzelanka pierwszoosobowa lub strategia. Nie musisz wybierać, którą z nich wolisz już teraz, ponieważ możesz teraz zdobyć obie gry, a decyzję podjąć później. Ogromna ilość gier, które gracze mogą dostać za darmo od momentu uruchomienia Epic Games Store przyczyniła się do tego, że platforma stała się dość popularna, ale nie musi to oznaczać, że sprzedają więcej gier. W każdym razie możliwość zdobycia gry bez konieczności płacenia za nią na PC jest zawsze mile widziana.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare